یکتا ناصر: من آدم غدی هستم / طلبی از منوچهر هادی ندارم  + فیلم
حجم ویدیو: 10.51M | مدت زمان ویدیو: 00:02:02

یکتا ناصر / منوچهر هادی کارگردان معروف ایرانی است که به تازگی سریال دل را کارگردانی کرده است. این کارگردان مطرح همسر یکتا ناصر بازیگر است. او در بیشتر کارهای منوچهرهادی حضور دارد و ایفای نقش می کند.

صحبت های یکتا ناصر درباره همسرش

یکتا ناصر در گفتگویی گفته بود که : من از منوچهر طلبی ندارم که بخواهم مجبورش کنم.

بد نیست بدانید یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون کرونا گرفت

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون و همسر منوچهر هادی به کرونا مبتلا شد.

پس از اینکه خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا منتشر و تایید شد حالا یکتا ناصر همسر او نیز در صفحه اینستاگرام خود از ابتلا به این ویروس خبر داد.

یکتا ناصر

صحبت های یکتا ناصر

وی در این باره نوشت: «ممنونم از همه دوستان و عزیزانی که به من لطف دارند و نگران هستند ولی من فعلاً قرنطینه هستم و اصلاً بیماریم وخیم نیست. آرزوی سلامتی، صبوری و استقامت دارم برای همگی و ای کاش باهم مهربانتر باشیم. همه ما در زندگی زخمهایی داریم که علاجش زخم زبان زدن به دیگران نیست. سپاسگزارم از مهر همه شما بزرگواران»

یکتا ناصر کار خود را با بازی در سریال گل‌های کاغذی آغاز کرد و در سال ۱۳۸۰ با ایفای نقش در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز کرد.

یکتا ناصر

یکتا ناصر و کارنامه هنری اش

مجموعه های جاده قدیم(۱۳۹۴)، دختران حوا(۱۳۹۱)، اولین شب آرامش (۱۳۸۴)، لبه تاریکی(۱۳۸۳)، با من بمان (۱۳۷۹)، کاشانه (۱۳۷۸)، شب چراغ (۱۳۷۸)، پدرخوانده (۱۳۷۸) از جمله آثاری است که وی در آن ایفای نقش کرده است.

از آثار سینمایی یکتا ناصر هم می توان به رحمان ۱۴۰۰، آینه بغل، مشکل گیتی، فصل نرگس، کارگر ساده نیازمندیم، من سالوادور نیستم، زندگی جای دیگری است، گنجشکک اشی‌مشی و یکی می‌خواد باهات حرف بزنه اشاره کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟