تیپ کرونایی بهرام افشاری در ماشین لاکچری + عکس

بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر جوان سینما، تلویزیون و تئاتر با انتشار عکسی از خود با ماسک، صفحه اینستاگرامش را به روز رسانی کرد.بهرام افشاری در 6 خرداد سال 1366 در همدان متولد شد ؛ او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.از سال 1382 کار تئاتر را در سطح آماتور در همدان آغازکرد و به گفته خود بازیگری در تئاتر را بخاطر دور شدن از روزمرگی انتخاب کرد.

اما کم کم به این حرفه علاقه مند شد و در سال 1388 بزرگترین تصمیم زندگی خود یعنی هجرت از همدان به تهران و شرکت در کلاسهای بازیگری حمید سمندریان را گرفت.

بهرام افشاری

فعالیت بهرام افشاری در تئاتر

با این مهاجرت و تغییر رویه توانست خود را به سطح حرفه ای بازیگری نزدیک کرده و فعالیت خود را در زمینه تئاتر بیشتر کند.

قسمت اعظم فعالیت هنری او در تئاتراست. بطوری که در طی چند سال اخیر اکثرا در جشنواره تئاتر فجر حضور پر رنگی داشته است.

اولین کاندید شدن او در جشنواره تئاتر فجر در سن 24 سالگی او اتفاق افتاد.در فعالیتهای اخیر خود در حوزه تئاتر نمایش جوجه تیغی را کارگردانی کرد که اتفاقا در این نمایش داستان زندگی خود را نوشته و بروی صحنه برد. این نمایش با استقبال قابل توجهی روبرو شد.

بهرام افشاری

بهرام افشاری و مشکلاتی که به خاطر قد بلندش دارد

بهرام افشاری حدود 2 متر (198 سانتی متر ) قد داردو از این رو در ابتدای ورود به عرصه بازیگری به خاطر قد بلند خود دچار عدم اعتماد به نفس شده بود و بخاطر همین حالت بازدارندگی از سوی خودش برایش ایجاد شده بود.

از طرفی اطرافیان و اهل سینما و تئاتر همیشه این مشکل بلندی قد او را مانعی برای پیشرفت وی میدیدند و روی این موضوع تاکید داشتند.اما جالب است بدانید که برخی از کارگردانها از جمله منوچهر هادی که در ابتدا نظر مثبتی بر فعالیت بهرام افشاری در سینما را نداشتند بعد ها از وی در آثار خود در سینما استفاده کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟