میل زدن دکتر بشیر حسینی با ضرب نوازی آریا عظیمی نژاد + فیلم
حجم ویدیو: 20.22M | مدت زمان ویدیو: 00:03:19

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد بعد از اجرای یک گروه در عصر جدید روی صحنه رفتند و هنرنمایی کردند. گروه جوانمردان ایران زمین در قسمت اول از مرحله دوم عصر جدید روی صحنه ورزش باستانی اجرا کردند. بعد از آن آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی روی صحنه رفتند. دکتر تمرین میل زدن کرد و آریا هم ضرب زد.

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است. پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

جذب توانایی های مختلف در ایران

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند.

این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند.هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟