نسرین مقانلو / گریه های نسرین مقانلو در آغوش پسر جوان در فرودگاه امام خمینی (ع) +فیلم
حجم ویدیو: 6.88M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

نسرین مقانلو، بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی ویدئویی از در آغوش کشیدن فرزندش در فرودگاه مهرآباد به اشتراک گذاشت. نسرین مقانلو که به علت شیوع ویروس کرونا درجهان زمان طولانی از دیدن پسرش محروم بود، بالاخره دیشب این وصال به سرانجام رسید و در آغوش پسرش عرشیا اشک شوق ریخت. نسرین مقانلو با منتشر کردن این ویدئو نوشت: " هیچ گریه ایی زیباتر از گریه خوشحالی نیست، عزیز مادر خوش اومدی،قربون بوی تنت که خوشبوترین، عطر دنیاست، به ایران عزیزترینم خوش آمدی"

نسرین مقانلو

کارنامه هنری نسرین مقانلو 

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، نسرین مقانلو متولد ۱ تیر ۱۳۴۷ در تهران است. او هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است که از سال ۱۳۷۰ کار حرفه‌ای خود را آغاز کرده‌است. او فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. نسرین مقانلو  پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را در خارج از کشور گذراند. سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد. فعالیت حرفه‌ای در سینما را با فیلم "دو نیمه سیب" کیانوش عیاری آغاز کرد.

نسرین مقانلو

خانواده نسرین مقانلو 

نسرین مقانلو خواهر بیژن مقانلو، سرمربی سابق تیم ملی تکواندو ایران است. کمال خلیلیان (بازیکن سابق فوتبال) همسر نسرین مقانلو است. ثمرهٔ ازدواج آن‌ها ۲ فرزند به نام‌های ارشیا و آرین است که متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟