مهران احمدی : کارگردان فیلم کوسه اجازه ماسک زدن به بازیگران نمی دهد +فیلم
حجم ویدیو: 4.33M | مدت زمان ویدیو: 00:00:40

مهران احمدی بازیگر فیلم سینمایی کوسه که در حال حاضر مشغول ضبط این فیلم در شرایط کرونایی هستند، در پشت صحنه فیلم کوسه گفت که خیلی دوست دارد موقع ضبط و بازی هم ماسک بزند ولی کارگردان اجازه نمی دهد.

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، مهران احمدی  متولد ۱ اسفند ۱۳۵۲ در تهران است، او بازیگر و کارگردان ایرانی سینما تئاتر و تلویزیون است.از نقش‌های به یاد ماندنی مهران احمدی نقش بهبود در مجموعه تلویزیونی پایتخت است.

مهران احمدی

مهران احمدی در کودکی به نیشابور مهاجرت کرد و در نوجوانی دوباره به زادگاهش تهران بازگشت. او در سال ۱۳۷۳ وارد دانشگاه آزاد و در رشته تئاتر در رشته بازیگری فارغ‌التحصیل شد. او فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم «آدم» ساخته رضا کاهانی آغاز کرد.

مهران احمدی

مهران احمدی همچنین به عنوان برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و مدیر تولید در چند اثر حضور داشته‌است. بازی جدی احمدی در فیلم‌هایی مثل یک خانواده محترم، بغض و ماحی قابل توجه بود. او در سال ۱۳۹۲ در مجموعه تلویزیونی آوای باران نقش شکیب را بازی کرده‌است.

مهران احمدی نخستین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان مصادره را در سال ۱۳۹۶ کارگردانی کرد.

پیش تولید «کوسه» از ۱۵ بهمن ماه و در سکوت خبری آغاز شده بود و قرار بود از اواسط فروردین ماه کلید زده شود که به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتادبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟