گریه های وحید شمسایی در پخش زنده تلویزیونی + فیلم
حجم ویدیو: 17.84M | مدت زمان ویدیو: 00:02:47

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، وحید شمسایی، بازیکن و مربی فوتسال که به تازگی پدرش را از دست داده است. با حضور در حرم امام رضا (ع) به زیارت این امام غریب رفت و در پخش زنده تلویزیونی با اجرای کاظم احمدزاده  به خاطر این امام بزرگوار با گریه قول داد سیاه خود را از تن دربیاورد.

وحید شمسایی

وحید شمسایی متولد 23 آذر 1354 و بازیکن و مربی فوتسال و اصالتاً اهل ظفرقند اصفهان است.

او توانست در ۳۰ آبان ۱۳۹۳ با زدن دو گل به تیم فرش آرا مشهد تعداد گل‌های خود در رده باشگاهی را از ۴۰۰ گل بگذراند.

شمسایی که از سال ۱۳۷۸ با حضور در تیم پیمان تهران تجربه حضور در لیگ فوتسال را دارد، این گل‌ها را با پیراهن این تیم و تیم‌های استقلال تهران، ارم کیش قم، لاتزیو ایتالیا، تام ایران خودرو، فولاد ماهان سپاهان اصفهان، گیتی پسند، دبیری تبریز و تأسیسات دریایی در لیگ‌های ایران و ایتالیا به ثمر رسانده‌است.

وحید شمسایی

او به عنوان مربی-بازیکن در سال‌های ۱۳۹۲، ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ تیم‌های دبیری تبریز و تأسیسات دریایی را به صورت سه بار پیاپی به عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال ایران رساند.

وحید شمسایی اولین ورزشکار ایرانی است که یک کمپانی معتبر پوشاک ورزشی بین‌المللی پوما اسپانسر او شده‌است. وی تا به حال شش دوره در سال‌های ۲۰۰۰، ۲۰۰۳، ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵ میلادی به عنوان بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا انتخاب شده‌است او تنها بازیکنی است که یک بار با پیراهن تیم فوتبال استقلال تهران در آسیا بازی کرده‌است.

وحید شمسایی

وحید شمسایی با ۳۹۲ گل زده بعد از فالکائو برزیلی بهترین گلزن تاریخ فوتسال ملی جهان است. وی در برنامه عصر جدید قول داد آقای گلی جهان را از فالکائو پس بگیرد. فالکائو برزیلی در سال ۲۰۱۷ رکورد شمسایی را شکست.

پدر شمسایی در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۸ در تهران درگذشت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟