عصبانیت شدید رویا نونهالی از رفتار شرکت کننده در عصر جدید + فیلم
حجم ویدیو: 22.49M | مدت زمان ویدیو: 00:03:29

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، رویا نونهالی در برنامه عصر جدید، نسبت به صحبت های شرکت کننده ای  که از اجرای خودش راضی نبود و توقع امتیاز مثبت از داوران داشت واکنش نشان داد و به شرکت کننده گفت: "شما مگه داوری؟!"

آیا نظرات داوران در فصل دوم عصر جدید باز هم جنجالی می‌شود

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیما ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده است. پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

عصر جدید

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند.

عصر جدید توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟