رویا نونهالی ، احسان علیخانی را مات کرد + فیلم
حجم ویدیو: 42.56M | مدت زمان ویدیو: 00:06:42

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، احسان علیخانی از 4 داور برنامه عصر جدید سوالات جالب و رک و پوست کنده‌ای پرسید و آن ها هم جواب‌های بدون رودربایستی جالبی دادند.

به صدا درآمدن زنگ طلایی توسط بشیر حسینی

بشیر حسینی در پاسخ یکی از سوالات احسان علیخانی که پرسید رای قرمز دادن آریا عظیمی نژاد آیا ریشه در کودکی او دارد، زنگ طلایی را به صدا درآورد و در قسمتی دیگر که علیخانی در خصوص رای مغرضانه داوران سوال کرد، رویا نونهالی گفت: "کافر همه را به کیش خود پندارد."

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده است و از شبکه سه صدا و سیما و از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ پخش می‌شود. پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش، حرکات موزون و ... شرکت کنند.

داوران عصر جدید

این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟