دردسر ‌خوش‌بینی امین حیایی در آرای عصر جدید

به گزارش رکنا،یکی از جذابیت‌های مسابقه «عصر جدید»، آنالیز و تحلیل آرای داوران است. در این تحلیل و بررسی از تعداد آرای سفید و قرمز گرفته تا میزان آرای مثبت به رشته‌های مختلف، نکات جالبی دیده می‌شود که بعضی از آن‌ها مطابق تصوری‌ است که مخاطب دارد، بعضی از آن‌ها هم کاملا متضاد با تصور غالب است.

امین حیایی

امین حیایی داور خوش‌بین و مثبت‌نگر مسابقه، این بار هم در فصل مقدماتی «عصر جدید» بیشترین آرای سفید را دارد و در مقایسه با سری گذشته تغییر رویه نداده. حیایی برخلاف سری قبل که بیشترین رای را به رشته‌های ورزشی داده بود، در سری جدید بیشترین آرای سفید را به رشته‌های هنری اختصاص داده است.وی در مقایسه با دیگر داوران بیشترین رای را به رشته‌های خوانندگی و موسیقی داده است. حیایی زنگ طلایی‌اش را به صدا درآورده و رای ممتنع نداشته است. این آمار متفاوت کردن این داور عصر جدید از بقیه رانشان می دهد.

سیدبشیر حسینی

سیدبشیر حسینی در مرحله مقدماتی سری اول «عصر جدید» بیشترین رأی را به رشته‌های سرگرمی داده بود، اما این بار توجه ویژه‌ای به استعدادهای ورزشی داشته است. البته او در مقایسه با سه داور دیگر بیشترین رأی را به سرگرمی داده، اما در مقایسه با عملکرد خودش در سری اول، تغییر رویه داشته است. رأی این داور هم مانند امین حیایی تا به حال مسدود نشده و رأی ممتنع نداشته است. سیدبشیر حسینی هم زنگ طلایی را زده و تا به حال رأی خود را تغییر نداده است.

آریا عظیمی‌نژاد

آریا عظیمی‌نژاد مانند سری اول «عصر جدید»، کمترین آرای سفید را داشته. آرای او تقریبا بین رشته‌های مختلف تقسیم شده اما در سری دوم برخلاف سری قبلی که بیشترین میزان آرای سفیدش یعنی 78 درصد آن به رشته‌های ورزشی اختصاص داشت، کمترین رای سفید را به رشته‌های ورزشی داده! نکته جالب دیگر درباره آرای عظیمی‌نژاد این است که او کمترین رأی مثبت را به استعدادهای حوزه خوانندگی و موسیقی داده. او تا به حال یک بار رأی قرمز خود را به سفید تغییر داده است.

رویا نونهالی

رویا نونهالی در مرحله مقدماتی سری اول، مانند سه داور دیگر بیشترین آرای خود را به رشته‌های ورزشی داده بود، اما در سری دوم مانند امین حیایی بیشترین رای سفید را به شرکت‌کنندگان در حوزه موسیقی و خوانندگی داده است. نونهالی در مقایسه با دیگر داوران، بیشترین استفاده را از رای ممتنع کرده و تا به حال، شش بار رأی او مسدود شده است. رویا نونهالی هنوز از تنها فرصت زنگ طلایی خود استفاده نکرده و تا به حال رای قرمز خود را نیز تغییر نداده است.

خوش بینی حیایی (2)

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟