سیر تا پیاز جنجال های سحر قریشی  + عکس ها

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، سحر قریشی بازیگر جوان و پرحاشیه کشورمان که در حال حاضر مجرد است، یک بار ازدواج کرده است و در نهایت زندگی مشترکش به طلاق منجر شده است.

او در گفت و گویی خبر از نامزدی خود با امید علوی را داده بود.

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد.

سحر قریشی

سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است طرفدار دو آتیشه استقلال است.

سحر قریشی / شکایت از سحر قریشی

سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی می کند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، این دو مدتی قبل طلاق گرفتند.

سحر قریشی

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امید علومی

سحر قریشی در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

مهدی طارمی و سحر قریشی

خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی

خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی در یک دوره فضای مجازی را پر کرد و امروز می‌خواهیم به این مسئله بپردازیم.

در این زمینه شنیده شد، مهدی طارمی خودش اصلا گفت و گو نمی‌کند، به سحر قریشی هم تاکید کرده است که گفت و گو نکند. چندی بعد تعدادی عکس آتلیه ای از آن دو در فضای مجازی منتشر شد که طارمی توضیح داد که برای یک مدت کوتاهی قبلا باهم نامزد بودند و این عکس ها برای آن زمان است و یک نفر از اعتماد آن ها سو استفاده کرده است و درحال حاضر عکس ها را منتشر کرده است. 

سحر قریشی پارکبان جنجال حواشی سام درخشانی

توهین قریشی به یک پاکبان

در این اواخر ویدئویی از رفتار توهین آمیز و زننده سحر قریشی با پاکبانی در پارک در فضای مجازی حاشیه ساز شد؛ قریشی در حالی که با دوستانش در پارک در حال قدم زدن است و لباسی سبز به تن دارد، به پاکبانی که در کنار مسیر پیاده روی آن‌ها نشسته است نزدیک شده و به دوستانش می‌گوید لباسش با آن پاکبان همرنگ است. این در حالی است که برای اشاره به آن پاکبان از واژه «این» استفاده می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟