آنا نعمتی بدون آرایش را ببینید ! + عکس ها و  بیوگرافی

به گزارش گروه هنری رکنا، آنا نعمتی ، متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۶ در شاهروداست و معروف به آنا نعمتی، هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون است.

 نعمتی، بازی در سینما را در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. وی، پس از گذراندن دوره بازیگری، زیر نظر حمید سمندریان، برای اولین بار، در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» ساخته رسول ملاقلی پور، در سال ۱۳۷۵ ظاهر شد. اما با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» بود که به شهرت رسید.

گزیده ای از آثار

وی، تا پیش از پارک‌وی ساخته فریدون جیرانی،در سال ۱۳۸۵ در سینما با نقش‌های دیگری، مطرح شده بود اما پس از این فیلم، نشان داد که می‌توان برای کارهای سخت‌تر، روی او حساب کرد. نعمتی، در فیلم زن دوم ساخته سیروس الوند ، یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت و در یک سکانس، جایی که از بهرام (محمدرضا فروتن) خواست که به او فرصت بدهد، به‌یادماندنی شد. او با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه و ایفای نقش یک مادر شکست‌خورده، وارد مرحله‌ جدیدی از بازیگری شد که تحسین منتقدین را برانگیخت و پس از آن، با بازی در تئاتر و همین‌طور، نقش‌آفرینی در فیلم‌های انارهای نارس، ماحی و عصر یخبندان، سعی کرد تا گزیده‌کار باشد و بیشتر، برای ایفای نقش خوب و متفاوت، صبر کند. او همسر سابق ابوالفضل پورعرب است.

آنا نعمتی

این بازیگر به تازگی عکسی بدون ـرایش در صفحه خود منتشر کرد و نوشت: " دوست داشتن و دوست داشته شدن چه زیباست. دوست داشتن شما و همراه با شما بودن چه زیباست، پیام های پر از مهر و عشق شما رو خوندن."

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟