پخش  از سر گرفته شد/ اعلام زمان بازگشت جیمی کیمل

اپیزودهای جدید تاک-شوهای "بی‌درنگ با بیل مار" و "هفته گذشته امشب با جان الیور" شبکه‌ی HBO به ترتیب جمعه ۳ آوریل (۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹) و یکشنبه ۲۹ مارس (۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۹) روی ایر می‌روند. این دو سریال به همراه دیگر تاک-شوهای شبانه آمریکا به دنبال شیوع ویروس کرونا از ۱۳ مارس متوقف کرده بودند.

برخلاف دیگر شوهای شبانه که تقریباً بلافاصله با ویدیوهای آنلاین با مخاطبین در ارتباط بودند، شوهای "جان الیور" و "بیل مار" در طول ۱۰ روز گذشته فعالیتی نداشتند. الیور یکشنبه در صفحه‌ی توئیتر خود ابراز امیدواری کرد که هفته‌ی آینده بازگردد: "امشب اپیزود جدیدی پخش نمی‌شود، بنابراین اپیزود هفته‌ی گذشته را تکرار می‌کنیم که هنوز تاحدودی با شرایط فعلی مطابق است. آیا هفته‌ی آینده بازمی‌گردیم؟ امیدوارم! تمام تلاش‌مان را می‌کنیم! می‌شنوید؟ این صدای ماست که به تخته می‌زنیم!"

این دو سریال شبکه‌ی HBO به "شوی روزانه" (The Daily Show) "ترور نوآح" شبکه‌ی Comedy Central می‌پیوندند که از روز دوشنبه گذشته به انتشار اپیزودهایی اقدام کرد که از راه دور تولید شده‌اند. "کنان" (Conan) نیز اعلام کرد که اپیزودهای جدیدی را خارج از استودیو تولید می‌کند و روی ایر می‌برد.

شبکه‌ی CBS پنجشنبه شب گزارش داد که "آخر شب با استیون کولبر" از دوشنبه ۳۰ مارس به تولید روزانه‌ی ویدیو به صورت آنلاین می‌پردازد. کولبر در صفحه‌ی توئیتر خود نوشت: "من در خانه می‌مانم همین‌طور تمام کسانی که برای من کار می‌کنند، اما به لطف تلاش‌های فوق‌العاده‌ی کارکنان و شبکه‌ی CBS، از دوشنبه با اپیزودهای جدید بازخواهیم گشت." کولبر از دوشنبه تا چهارشنبه‌ گذشته به ضبط مونولوگ‌هایی در خانه پرداخته بود.

"جیمی کیمل" نیز با "جیمی کیمل زنده!" نیز قرار است از دوشنبه ۳۰ مارس با اپیزودهایی که از راه دور ساخته می‌شوند به شبکه‌ی ABC آمریکا بازگردد. کیمل چهارشنبه ۲۵ مارس در صفحه‌ی توئیترش اعلام کرد که "جو بایدن" نامزد ریاست جمهوری را به عنوان مهمان خواهد داشت. مهمانان هفته‌ی آینده کیمل شامل "ساموئل ال. جکسون"، "جنیفر انیستون"، "جف توییدی"، و بسیاری دیگر می‌شوند. کیمل هم از سه‌شنبه گذشته با مونولوگ‌هایی که در خانه ضبط شده بودند بازگشته بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟