تصادف‌های ساختگی سوژه مهران مدیری شد / دورهمی به دنبال کاشف داروی کرونا

به گزارش رکنا، شبکه نسیم در نوروز ۹۹ برنامه‌های مختلفی را بری مخاطبان تدارک دیده است، ویژه برنامه دورهمی یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌ها به شمار می‌آید.

امشب مهران مدیری پیرامون موضوعات مختلفی استندآپ اجرا کرد.

مدیری دربخشی از برنامه درباره دیه امسال گفت: طبق اعلام رسمی در سال ۹۹ میزان دیه ۳۳۰ میلیون تومان تعیین شد که معادل ۵ پراید می‌شود، همسایه ما پنج پسر داشت با یک ماشین تصادف کرد و از دنیا رفت، در مراسم چهلمش هر کدام از پسر‌ها با پراید آمدند.

وی ادامه داد: الان در تاکسی‌های اینترنتی کار می‌کنند، خیلی هم راضی هستند. احتمالا آن خدابیامرز با خودش فکر کرده، ما با این وضعیت موجود دیر یا زود می‌میریم حداقل بذار برای بچه‌ها چیزی باقی بماند!

مدیری بیان کرد:بعد از بالا رفتن رقم دیه در سال‌های اخیر تعداد ماشین‌هایی که پشت آن‌ها نوشته به یاد پدرم خیلی زیاد شده است. (خنده)

وی گفت:اما همسایه دیگر ما بعد از دیدن پراید‌ها، دو روز بعد در لاین سرعت اتوبان چمران نیسان به او زد و در کندرو کردستان پایین آمد!

اما دیه به او تعلق نگرفت، به خاطر این موضوع را مطرح کردم که جوگیر نشوید و خودتان را جلوی هر ماشین بیاندازید.

مدیری درباره کارشناسی تصادف گفت:کارشناس صحنه تصادف را بررسی می‌کند، تنها در صورت صحت مرگ طبیعی دیه تعلق می‌گیرد، من خودم گزارش کارشناس را خواندم، نوشته بود اصابت کف پای متوفی با پلاک نیسان نشان می‌دهد که وی به سمت نیسان دویده بود، اما نیسان برای جلوگیری از تصادف دنده عقب می‌رفت!

مدیری ادامه داد:حتی به گفته شاهدان عینی نام برده پس از فرود آمدن در کندرو کردستان هنوز زنده بود و برای یکسره کردن کار از مرگ موش استفاده کرده است.بنده خدا یک پراید داشت و پسرهایش به خاطر مراسم ختم مجبور شدند آن را هم هزینه کفن و دفن کنند.

در بخش دیگر مهران مدیری کامنت‌های مخاطبان درباره ماندن مردم در خانه را خواند.

باید بگن از فردا هیچ کسی حق ندارد در خانه بماند، مردم لج می‌کنن و در خانه می‌مانند.

روغن بنفشه و عنبر نسارا رایگان توزیع کنید.

اگر مدیری شلوار سایز خودش را بپوشد هیچ کس بیرون نمی‌رود.

دولت وام ازدواج بدهد، ازدواج کنم و بیرون نروم.

به هر خانواده منقل و جوجه رایگان بدهند، مردم درخانه می‌مانند.

هر کسی بیرون آمد یارانه آن را قطع کنند.

موادمون تامین کنید ما از خانه بیرون نمی‌رویم، مدیری گفت: امیدوارم منظورش مواد غذایی باشد. (خنده)

سرعت اینترنت زیادکنند من از توی زیر شلواریم هم بیرون نمیام. (خنده)

در بخش دیگر مدیری درباره کشف داروی کرونا توضیح داد: در حال حاضر برای کشف واکسن کرونا رقابت تنگاتنگی وجود دارد، امریکا می‌گوید واکسن را روی موش‌های آزمایشگاهی تست کردیم جواب گرفتیم، یک روزی کشور هلند می‌گوید، روی آدم ها تست کردیم، جواب داد.

استرالیا و آلمان اعلام کردند که آماده عرضه واکسن کرونا به جهان هستیم.

اخیرا خودم یک مسافتی را پیاده رفتم، همه داشتن داروی کرونا می‌فروختند، طرف تا دیروز روی مقوا نوشته بود:جوراب واریس ۳۲ هزار تومان، اما حالا یک خط کشیده روی کلمه واریس و نوشته کرونا! حتی همت نکرده بود یک تیکه مقوا جدید پیدا کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟