آیپاد رونالدو خبرساز شد! + عکس

به گزارش رکنا،امروز یوونتوس موفق شد با تکیه بر درخشش فوق العاده کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و هت تریک این بازیکن در اولین بازی سال جدید، با چهار گل کالیاری را مغلوب کرده و شروعی درخشان را در سال ۲۰۲۰ تجربه کند.

اما تصاویر جالبی از هنگام رسیدن بازیکنان یووتنوس به استادیوم پیش از دیدار مقابل کالیاری منتشر شده است. در این تصاویر مشخص است دستگاه پخش کننده موسیقی متعلق به رونالدو، یک آیپاد قدیمی بوده که در سال ۲۰۰۵ توسط کمپانی اپل منتشر شده و در سال ۲۰۱۷ نیز دیگر تولید آن متوقف شده است.

علیرغم تغییرات فراوان و ورود نمونه‌های بسیار پیشرفت‌تر به بازار، کریستیانو رونالدو هنوز ترجیح می‌دهد از این دستگاه قدیمی برای گوش فرا دادن به موسیقی استفاده کند و این رویه در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفته است. به نظر می‌رسد رونالدو در روز‌های حضور در منچستریونایتد و مقطعی که تازه این دستگاه وارد بازار شده بود آن را خریده و هنوز هم حفظ کرده است. رونالدو امروز در دیدار مقابل کالیاری نمایش فوق العاده‌ای داشت و موفق شد با به ثمر رساندن سه گل، آمادگی خود برای تکرار روز‌های درخشان سال گذشته را اعلام کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟