کدخبر: 388138 ارسال پرینت 212

رکنا: چند روز بعد از اعلام خبر اعزام پیمان یوسفی به روسیه برای گزارش بازی‌های ایران در جام جهانی، مازیار ناظمی افشا کرد که انتخاب اول مدیران صداوسیما محمدرضا احمدی بوده که به دلیل اصرار عادل فردوسی‌پور برای اجرای برنامه ٢٠١٨ از این سفر انصراف داده است.

البته مجری سابق صداوسیما در پست اینستاگرامی خود به نیفتادن قرعه به نام علیرضا علیفر در دوره‌های اخیر جام‌جهانی اشاره کرده که همین بهانه‌ای برای همکلام‌ شدن با این گزارشگر قدیمی شد.

این‌بار پیمان یوسفی به جام‌جهانی اعزام می‌شود و باز هم خبری از شما نیست؟
این تصمیم مدیران صداوسیما بوده و من هم به آن احترام می‌گذارم. البته با این‌که من به روسیه نرفتم اما در تهران برخی از بازی‌های جام‌جهانی را گزارش می‌کنم. این ششمین دوره جام‌جهانی است که من افتخار گزارش تلویزیونی برای مردم را خواهم داشت و مثل دوره‌های قبلی کارم را با هیجان دنبال می‌کنم. اخیرا چند جلسه هم در سازمان صداوسیما تشکیل شده که از من هم دعوت شده تا برای گزارش بازی‌ها حضور داشته باشم.
پس از این ‌که تا به حال برای گزارش به جام‌جهانی اعزام نشدید، ناراحت نیستید؟
چرا باید ناراحت باشم؟ من ٢٥‌سال است با همین روال جلو می‌روم و احترام به مدیران صداوسیما سرلوحه کارم است. خودم را جای مسئولان صداوسیما می‌گذارم؛ اگر من هم در آن جایگاه بودم، طبق سلیقه خودم تصمیم می‌گرفتم. قرعه‌کشی برای اعزام گزارشگر به جام‌جهانی معنایی ندارد. وقتی سرمربی یک تیم تغییر می‌کند، می‌بینید که نیمی از بازیکنان آن تیم عوض می‌شوند؛ پس سلیقه‌ها متفاوت هستند.
برایتان مهم است که کدام بازی‌ها را گزارش کنید؟
باور کنید برای من فرقی ندارد. از حضور من در تلویزیون یک ربع قرن می‌گذرد و در این مدت جذاب‌ترین بازی‌ها را هم گزارش کردم. از نظر من گزارشگر خوب کسی است که با گزارش خود در یک بازی معمولی بیننده را پای تلویزیون نگه دارد. اعتقادم این است که در بازی‌های جذاب حتی اگر صدای تلویزیون را هم ببندید، باز هم برای بیننده جذاب خواهد بود. مثلا در همین جام‌جهانی شاید هر کسی بازی یک تیم آسیایی و آفریقایی را نگاه نکند و ترجیح بدهد که فیلم تماشا کند اما گزارشگر می‌تواند بیننده را پای تلویزیون میخکوب کند.
فکر می‌کنید این فرصت در دوره‌های بعدی بالاخره به علیرضا علیفر خواهد رسید؟
ان‌شاءالله جام‌جهانی بعدی در قطر؛ اگر هم نشد، مشکلی نیست. به ‌هر حال هر گزارشگری که انتخاب شود، موافقان و مخالفانی دارد. همان‌طور که گفتم افتخار من ٢٥‌ سال کار مداوم در صداوسیما است و این را هم از مردم دارم. در ٣، ٤‌ سال اخیر که فضای مجازی ایجاد شده، با این‌که من کمترین فعالیت را در شبکه‌های اجتماعی داشتم، مردم همیشه محبتشان را به من ابراز کردند. شاید الان هم برخی‌ها از نرفتن من به جام‌جهانی ناراحت شوند اما من سعی می‌کنم در وظیفه‌ای که برای گزارش بازی‌های خارجی به من سپرده می‌شود، به بهترین شکل عمل و جذاب گزارش کنم.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

ماجرای لو رفتن فیلم رقص برانکو در عروسی مختلط تهران +فیلم و عکس

این دختربچه‌ اردبیلی جان 11 نفر را نجات داد!

شهلا با رفتارهای ناجورش بروجرد را به هم ریخته بود!

جدول متحیر کننده از قیمت جدید خودروهای داخلی

فوری / تایید آزار شیطانی بهاره 5 ساله در خمینی شهر توسط پزشکی قانونی + عکس

دختر جوان در مقابل چشمان نامزد ثروتمند بی تفاوتش زنده زنده سوخت / سعید بی خیال سوار تاکسی شد رفت! + عکس

نیمه شب با خنده های مژگان بیدار شدم او بین 2 مرد غریبه بود / اسیدپاشی ناموسی در مشهد

بازیگر زیبای زن از 5 شوهر خائن اش گفت +عکس ها

تقاضای جوادیساری برای خواندن در ایران: بگذارید این آخر عمری برای مردم ترانه بخوانم!

چشم بازیگر زن ایرانی از عشق تَر شد!

پیشنهاد استاد بی حیای دانشگاه مشهد به دختر دانشجوی عراقی

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها