حجم ویدیو: 3.31M | مدت زمان ویدیو: 00:00:31

آرش ظلی پور در این برنامه و زمان اکران تازه ترین اثر سینمایی رامبد جوان، میزبان مجری خندوانه بود و در این گفتگو پرده از بسیاری از رازهای زندگی رامبد جوان برداشت و درباره موضوعات مهمی با این مجری سرشناس صحبت کرد.

در بخش ابتدایی برنامه آرش ظلی پور درباره علاقه رامبد جوان به دنیای کارگردانی و بازیگری پرسید و در خصوص فیلم سازی با مجری خندوانه صحبت کرد و بعد از آن صحبتی از ماجرای ساخت فیلم نگار به میان آورد.

رامبد جوان :فیلم نگار بخشی از زندگی همسرم است
مجری برنامه من و شما در تکمیل صحبت هایش افزود :خیلی ها میگویند فیلم نگار ادای دین عاشقانه شما به همسرتان نگار جواهریان است ، این درست است ؟ رامبد جوان گفت :بله چرا که نه ، این تعبیر بسیار زیبایی است .
مجری خندوانه در خصوص فردی که به خندوانه آمد و برنامه ای هم با حضور او ضبط شد اما پخش نشد گفت :بهرام رادان از بازیگران خوبی بود که به خندوانه آمد و برنامه هم ضبط کردیم اما اجازه پخش پیدا نکردیم و من هیچوقت دلیلش را نفهمیدم.
رامبد جوان در انتهای صحبت هایش در این برنامه درباره ساخت فصل جدید خندوانه با تغییرات گفت و با یک بازی هیجان انگیز شکستن تخم مرغروی سر این گفتگو را به اتمام رساند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟