هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 255368 ارسال پرینت 632

رکنا: مهتاب کرامتی برخلاف بسیاری از بازیگران زن که تلاش می کنند نقش هایی را بپذیرند که «چهره»شان را دست نخورده نشان دهد، با چالش کشیدن نقش هایی که عمدتاً زیر «گریم»های سنگین، چهره ای متفاوت از او را نشان می دهند، بر تجربیات بازیگری اش می افزاید.

کرامتی گفت: ایرانی ها در عرصه پزشکی و جراحی بسیار پیشکسوت هستند. تو دلت می خواهد متعادل شوی و به همین دلیل به خودت می رسی. ناخن هایت را مرتب می کنی، موهایت را درست می کنی. همه چیز باید مرتب باشد و ما اصلا در گریم دو تا شاخه داریم؛ متعادل سازی و نامتعادل سازی. متعادل سازی همین است که بتوانی یک چهره مرتب، درست ولی زیباتر داشته باشی و این بستگی به الگویی دارد که برای زیبایی دارید.

هرچه چهره ساده تر ولی کاریزماتیک تر باشد بهتر است و مسیر ورود به سینما Cinema را برای علاقمندان به بازیگری راحت تر می کند. دوستی برای بازی در سکانسی از یک فیلم با آرایشی می آید که همه را بهت زده می کند. گریمور مجبور می شود صورت او را کاملا بشوید و با یک متعادل سازی توسط یک فوم ساده و گریم خیلی کم این دختر را زیبا کند. در یکی از فیلم ها آن دختر به قدری زیبا شد و چهره تاثیرگذاری پیدا کرد که دیگر نتوانستم مقاومت کنم و گفتم چرا با خودت این کار را می کنی؟ اما متاسفانه دوباره او را با همان آرایش دیدم. متاسفانه الگوهایمان اشتباه است. در اروپا می بینیم که همه چهره ها ساده است و تنها در مراسم رسمی از لوازم آرایش استفاده می کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 



اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • amirkabir 1 0

    کاملا حق با شماست متاسفانه تلویزیون و سینما تاثیری کم نظیری بر زندگی مردم میگذارند و این برای جامعه ای که دینی و اسلامی هست کاملا تاسف بار هست.

  • امین 0 0

    از اظهار نظر عاقلانه متشکرم