هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 255351 ارسال پرینت 294

رکنا: فصل پنجم سریال «فرار از زندان» (Prison Break) که ۸ سال بعد از به پایان رسیدن ۴ فصل اصلی سریال پخش می‌شود، قرار است دنباله‌ای باشد بر ماجراهایی که در پایان سریال شاهدش بودیم.

فصل پنجم سریال محبوب و موفق فرار Escape از زندان Prison که با نام فرار از زندان شناخته می‌شود، از روز گذشته پخش خودش را از شبکه‌ی Fox آغاز کرده است. این سریال در سال ۲۰۰۵ پخش خودش را آغاز کرد و نهایتاً در سال ۲۰۰۹ و فصل چهارم و آخر، به کار خودش پایان داد. در آخرین قسمت سریال شاهد مرگ مایکل اسکافیلد، شخصیت اصلی و نابغه‌ی این مجموعه بودیم ولی حالا به نظر می‌رسد قرار است بفهمیم که مرگ او ساختگی بوده است.

ونت‌ورث میلر، بازیگر Actor نقش مایکل اسکافیلد و دومینیک پرسل، بازیگر نقش برادر او لینکلن باروز در این فصل هم حضور دارند و در کنار این دو،‌ سارا وین کالینز، آموری نولاسکو، رابرت نیپر هم در نقش‌های قبلی خود ظاهر خواهند شد. فصل پنجم این سریال قرار است در ۹ قسمت پخش شود و هنوز خبر قطعی از ادامه پیدا کردن آن بعد از این ۹ قسمت منتشر نشده است.  قرار است این سریال چهارشنبه هر هفته از شبکه‌ Fox پخش شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر