هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 250693 ارسال پرینت 59

رکنا: سریال «پنچری» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک نژاد که توسط مهران مهام برای شبکه سه تهیه تولید می شود، پس از نزدیک به دو ماه تصویربرداری در شرق تهران و لوکیشن های داخلی و خارجی در بلوار ارتش و در شهرک نفت به دار آباد و خانه حبیب ، پارکی در ازگل، آموزشگاه رانندگی ، فرودگاه و... به ٣٠ درصدرسید.

مهران مهام تهیه کننده سریال «پنچری» در این باره، گفت: تصویر برداری سریال پنچری در دار آباد و خانه شخصیت حبیب ادامه پیدا کرده و سپس به لوکیشن ها خارجی در بلوار ارتش، ازگل و... می رود.

مهام افزود: تا امروز حدود ٣٠ درصد از کار پیش رفته و شاید وسواس و توجه زیاد ما در این سریال باعث شده سرعت بالایی نداشته باشیم اما این مساله باعث شد کار به لحاظ کیفی قابل قبول باشد و امیدوار هستم تمرکز و توجه ما روی فیلمنامه و تولید، تاثیرش را در سریالی که روی آنتن می رود، بگذارد و امیدوارم این مجموعه بتواند نظر مخاطبش را جلب کند.

شایان ذکر است که: اخیرا «علی اصغر پور محمدی» مدیر شبکه سه سیما به تازگی در پشت صحنه این سریال حضور یافته و گفتگویی نیز با عوامل داشته است.

در این سریال حمید لولایی در نقش عمو پرویز،‌ رضا نیکخواه در نقش حبیب، زهره فکور در نقش افسانه مائده طهماسبی (آشفته)، مریم سعادت (متانت)، شهین تسلیمی (پوران)، شهره سلطانی(دنیا) ،رضا داود نژاد( قادر)،بهشاد شریفیان (بهشاد)،‌ فرزاد حاتمیان (سرایدار)، نازگل فرنقی (دختر بچه)، حمید غلامی (نگهبان شرکت) و... بازی می کنند.

«پنچری» داستان پسری است که همه مقدمات را چیده تا به دختر مورد علاقه اش برسد اما در این مسیر اتفاقاتی رخ می دهد که او برای رسیدن به خواسته اش همه اطرافیانش را به چالش می کشد و....

اکثر لوکیشن های این سریال در شرق تهران و لویزان قرار دارد.

دیگر عوامل سریال عبارتند از: تهیه کننده: مهران مهام، نویسنده و کارگردان: برزو نیک نژاد،‌ مدیر تولید: نعمت یمینی، دستیار اول کارگردان: حامد مختاری، دستیار دوم کارگردان: نوید صلاحی، منشی صحنه: الهام اخوان، مدیر برنامه ریزی: احسان سجاد حسینی، دستیار برنامه ریز: مینا نیکو، مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، تصویربردار: فردین ناصری، دستیاران تصویر: محمد داوطلب، ساسان ذعفری، میلاد کریمی، اسماعیل ناصری، هومن سلماس، علی مردمی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، دستیاران: محمد ترکاشوند، حمید بخشی، سبحان دهقانی فر، مهناز نوروزی، افسانه براتیان، مشاور رسانه ایی: مجتبی احمدی، طراح گریم: زهره سیاهپوش، مجریان گریم: ابوالفضل خدابنده لو، محمد عرب، فرنوش رضایی، عکاس: سمیرا بختیاری، تصویربردار پشت صحنه: علی حمد خدا، مدیر تدارکات: مهدی عباسی پور، دستیار تدارکات: بهرام صادقی، خدمات: داود علیزاده، حمل و نقل: احمد قنبری و...برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر