چهره ها کدخبر: 225061 ارسال پرینت 20

رکنا: معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت از زمانی که استاد محمدرضا شجریان به ایران بازگشته اتفاقات خوبی صورت گرفته است.

علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر ارشاد درباره وضعیت محمدرضا شجریان گفت: خدا را شکر حال استاد خوب است، البته درمانشان در حال انجام است و از زمانی که به ایران بازگشتند اتفاقات خوبی نیز صورت گرفته است.
او ادامه داد: تحلیل ما این بود که حضور آقای شجریان در ایران به دلیل اینکه در کنار خانواده و در فضای کشور قرار بگیرند قطعاً به لحاظ روحی برایشان بهتر خواهد بود و خوشبختانه همینطور هم شد.
معاون امور هنری با بیان اینکه در این چند روز وضعیت آقای شجریان بهتر شده، افزود: باید بدانیم که استاد دچار بیماری هستند و مشکلاتی نیز وجود دارد. ما جلساتی را با آقای نوربخش و همایون شجریان داریم و مراحل درمان را پیگیر هستیم.
مرادخانی خاطرنشان کرد: آقای هاشمی وزیر بهداشت و همکارانشان در منزل استاد پیگیر مراحل درمان این هنرمند هستند. البته قرار است اگر نیاز به اطلاع‌رسانی باشد، آقای همایون شجریان در این زمینه اقدام کنند و اگر چنانچه لازم به اطلاع‌رسانی بیشتر نیز باشد در آینده اعلام خواهیم کرد.
او در پاسخ به این سؤال که انشاا.. به بهبودی استاد شجریان آیا مجوز برگزاری کنسرت به ایشان داده می‌شود یا خیر گفت: انتظار جامعه باید یک انتظار واقعی باشد. آقای شجریان در حال حاضر نیاز به درمان بلندمدت دارند که قسمتی از آن در خارج از کشور انجام شده و باید بقیه مراحل پیگیری شود. وقتی وضعیت‌شان به یک حالت قابل قبول رسید؛ بیشتر درباره برگزاری کنسرت توضیحاتی ارائه خواهیم داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


اخبار زیر را از دست ندهید:

سر موش در میان غذای بهداشتی‌ترین رستوران +عکس

پایان درد جدایی پس از 9سال با پیدا شدن جسد از دریاچه گهر+عکس

8 سال زندگی با جسد یک پسر

اعتراف دروغ به زنا با همسر دوست

اجساد دو کودک گمشده در استخر همسایه پیدا شد+عکس

شوهر عربستانی ام مرا به دوستانش اجاره می داد / گفته ای این زن دنیا را به هم ریخت + عکس

ستاره محبوب سینما و تلوزیون میهمان امشب دورهمی+عکس

نیکی کریمی، خاص و متفاوت در اکران فیلم جدیدش در پردیس کورش +عکساخبار مرتبط

ارسال نظر