4 سلاح به دست در ایلام دستگیر شدند

به گزارش رکنا، سرهنگ" جمال موسوی" در گفت و گو با خبرنگار کانال خبری پلیس،اظهار داشت:در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قدرت نمایی و تیراندازی با سلاح گرم توسط 4 نفر در یکی از محلات شهر ایلام که باعث رعب و وحشت عمومی شده بودند، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

شناسایی و اقدامات پلیسی برای دستگیری مجرم

وی افزود:این افراد که پس از قدرت نمایی و تیراندازی قبل از رسیدن ماموران انتظامی از محل متواری شده بودند عصر روز گذشته با انجام اقدامات پلیسی ، شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

پلیس با عاملان قدرت نمایی با قاطعیت برخورد می کند

سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه پلیس با عاملان قدرت نمایی و سلب کننده آسایش مردم با قاطعیت برخورد می کند،گفت:صبح امروز و در یک عملیات غافلگیرانه هر چهار متهم دستگیر و با تشکیل پرونده ، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با تاکید بر اینکه این اقدام قاطعانه پلیس موجب رضایتمندی شهروندان شده است،گفت:قدرت نمایی با سلاح و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان یکی از خطوط قرمز نیروی انتظامی است و پلیس با عاملان آن هیچ گونه مماشاتی ندارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟