به گزارش رکنا،  سرهنگ "فرشید زینلی" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه خانمی با معرفی خود به عنوان پزشک طب سنتی اقدام به برگزاری کلاس آموزشی جهت پوست، مو وزیبایی به صورت غیر قانونی می کند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به یکسری سرنخ هایی در خصوص این پرونده دست یافتند، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

پلمب مغازه ای که متهم در آن طبابت می کرد

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با بیان اینکه مغازه ای که متهم در آن طبابت می کرد پلمب شد، گفت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهم هیچ گونه مدرک علمی و یا پزشکی نداشته ولی در عین حال به شهروندان و مشتریانش اینگونه وعده می داده است که می تواند در طول مدت یک تا 2 ماه مدرک دکترای طب سنتی دریافت کنند.

سرهنگ زینلی با بیان اینکه این متهم 30 ساله به 2 میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اعتراف و بعد از تشکیل پرونده روانه زندان شد، خاطرنشان کرد : امنیت در جامعه حاصل مشارکت آحاد جامعه است و از شهروندان خواستاریم هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

کدخبر: 808229
آیا این خبر مفید بود؟