فیلم تشییع پیکر شهید مهدی کامور در رشت + جزییات شهادت مامور پلیس
حجم ویدیو: 2.74M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

به گزارش رکنا، پیکر پاک شهید نظم و امنیت مهدی کامور آستانه از صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی استان گیلان در رشت در حال تشییع است و پس از آن به آستانه اشرفیه ، زادگاهش منتقل و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.

شهید مهدی کامور آستانه از یگان تکاوری ۱۰۶ فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان ، شامگاه ۲۶ تیر در ایست و بازرسی زاهدان حین انجام وظیفه توسط خودروی مهاجم زیر گرفته شد و به شهادت رسید.

این شهید متولد ۶۶ است و یک فرزند پسر ۳ ساله دارد.

جزییات شهادت مهدی کامور در زاهدان

سرهنگ مجید رسول زاده معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به جزئیات خبر شهادت این پلیس گیلانی خاطرنشان کرد: استوار یکم مهدی کامور شب گذشته هنگام مأموریت در ایست بازرسی ورودی شهر زاهدان حین انجام مأموریت قصد بازرسی از یک دستگاه خودرو را داشت.

رسول‌زاده با اشاره به اینکه راننده این خودرو در اقدامی ناجوانمردانه استوار یکم مهدی کامور این مأمور گیلانی را زیر گرفت ابراز داشت: متأسفانه این مأمور جان برکف پلیس به دلیل شدت برخورد خودرو جان خود را از دست داد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل شهادت این پلیس جان بر کف گیلانی خبر داد و تصریح کرد: خودروی مهاجم با اقدام به موقع دیگر مأموران انتظامی حاضر در محل بلافاصله متوقف و راننده آن که فردی 19 ساله بود دستگیر شد.

 

 

کدخبر: 805136
آیا این خبر مفید بود؟