بازداشت دزدان حرفه ای که در تهران و قم دزدی می کردند

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان ری از 3 دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار منزل ، زورگیری،کیف قاپی که در محدوده "استان تهران - استان قم " اقدام به سرقت می کردند، خبر داد.

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت:  در پی وقوع چند فقره سرقت در محدوده"قیامدشت" تیمی از ماموران کلانتری قیامدشت مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند و با حضور در محل های سرقت، مشخص شد که سارقان 3نفر بوده و با 2 دستگاه موتور سیکلت  سرقت ها را انجام داده اند.

وی تصریح کرد : در بررسی و رصدهای اطلاعاتی هویت و مخفیگاه سارقان در محدوده "شهرک صنعتی خاوران" شناسایی و سریعاً تیم های عملیات پس از انجام هماهنگی های قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام شدند.

متهمان تحویل مراجع قضائی شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه هر 3 سارق طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند گفت: در بازدید از این محل 2دستگاه موتور سیکلت ، یک قبضه سلاح جنگی  با 3تیر جنگی ، یک قبضه سلاح سرد(چاقو) یک عدد گاز اشک آور ، یک عدد گردنبند طلای زنانه ، 3عدد سکه طلا، و یک عدد کارت بانکی مسروقه کشف شد .

سرهنگ جلیلیان در پایان عنوان کرد : در تحقیقات و پی جویی ها از متهمان جوان، مشخص شد متهمان سرقت های خود را  در "استان تهران واستان قم" انجام می دادند و تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران می باشند، که پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟