سرقت نیسان آبی با نیسان سرقتی در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: شامگاه 26 خرداد ماه،  ماموران گشت کلانتری حضرت عبدالعظیم(ع) درگشت زنی های هدفمند در محدوده "شهرک علائین" به راننده و سر نشین یک دستگاه خودرو وانت نیسان آبی مشکوک می شوند.

وی عنوان کرد: مراقبت های ویژه پلیسی  ادامه تا اینکه سرنشین وانت از خودرو پیاده و مشغول  باز کردن درب یک دستگاه وانت نیسان متوقف در کنار خیابان می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: با استعلام پلاک انتظامی  نیسان آبی مشخص شد که خودرو شب گذشته در محدوده "تهران نو " سرقت شده است.

دستگیری دو متهم

سرهنگ جلیلیان  با اشاره به اینکه ماموران برای دستگیری وارد عمل شدند و سرنشین خودرو به محض مشاهده ماموران سوار بر خودروی نیسان شدند و به سرعت از محل گریختند ادامه داد:  پس از مدتی تعیب و گریز، نیسان به سرقت رفته متوقف و هر دو متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری اضافه کرد: با انتقال متهمان به کلانتری مالک خودروی نیسان شناسایی و با دعوت به کلانتری خودروی مسروقه تحویل وی شد.

این مقام انتظامی به کشف سایر جرائم متهمان اشاره کرد و گفت: تا تکمیل تحقیقات پلیسی متهمان در اختیار این فرماندهی قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟