بازداشت قاتل دختر شهید در کلاردشت + عکس زینب گلیج

به گزارش رکنا، سرهنگ اکبرنژاد فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از شناسایی و دستگیری قاتل زن تنکابنی که جسدش چند روز پیش در آن شهرستان کشف شد، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت با اشاره به اینکه با کار اطلاعاتی و تحقیقاتی کارآگاهان پلیس آگاهی این قتل کشف شد، تصریح کرد؛ علت و انگیزه قتل اختلافات خانوادگی و قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد .

گفته می شود، پلیس کلاردشت با تحقیقات ویژه سناریوی پیچیده این جنایت را رازگشایی کرده است و قاتل از بستگان نزدیک مقتول است با کمک یک تن دیگر اقدام به این قتل کرده است.

به گزارش رکنا، احسان وحیدی دادستان تنکابن با اشاره به قتل دختر یک شهید تنکابنی در کلاردشت گفت: این پرونده در دست بررسی است.

جزئیات قتل معاون آموزش و پرورش تنکابن

زینب گلیج

زینب گلیج  فرزند ارشد شهید عباسعلی گلیج، معروف به لیلا گلیج، معاون آموزش و پرورش شهرستان تنکابن در یک سناریوی معمایی به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار اختصاصی رکنا، زینب گلیج روز دوشنبه 9 خرداد ماه ناپدید می شود و روز سه شنبه خانواده وی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن زینب گلیج خبر دادند و خیلی زود تیمی از کارآگاهان پلیس تنکابن برای تحقیقات وارد عمل شدند.

کشف جسد زینب گلیج

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز 15 خرداد ماه جسد یک زن که به نیمه دفن شده بود در ضلغ شرقی کشتارگاه کلاردشت که نزدیک به 200 متر از جاده فاصله داشت کشف شد.

با توجه به گذشت چند روز از مرگ زن جوان که جسدش نیمه دفن شده بود، صورت قابل شناسایی نبود اما بررسی جسد نشان از آثار جراحت روی سر این زن داشت و در ادامه پزشکی قانونی برای شناسایی هویت وارد عمل شدند.

تحقیقات برای شناسایی هویت جسد و سرنخی از زینب گلیج ادامه داشت تا پلیس با کلاردشت با توجه به اعلام فقدانی خانواده زینب گلیج در شهرستان تنکابن احتمال دادند که این جسد متعلق به وی باشد تا اینکه روز 19 خرداد ماه خانواده معاون آموزش و پرورش به کلاردشت رفته و جسد زینب گلیج شناسایی شد.

گفتنی است زینب گلیج متاهل و دارای دو فرزند است که در یک سناریوی مرموز به قتل رسیده است.

دختر شهید عباس گلیج

آیا این خبر مفید بود؟