جزییات جدید بازداشت زن جوان در سد لتیان ! / همان لحظه آزاد شدند !

به گزارش رکنا، خبرگزاری قوه قضاییه در خصوص اتفاقات رخ داده در پی دستگیری خشونت‌آمیز یک خانم در سد لتیان نوشته: «حدود ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۱۵/۲/۱۴۰۱ در جریان اجرای ایست بازرسی توسط کلانتری ۱۶۵ منطقه لتیان، ماموران انتظامی به یک دستگاه خودروی تیبا سفید مظنون شده و دستور توقف خودرو به دلیل انجام حرکات مخاطره‌آمیز را صادر می‌کنند. پس از متوقف کردن خودرو توسط ماموران انتظامی، دو سرنشین خانم خودرو اجازه تفتیش ماشین را به ماموران نمی‌دهند و با زیر گرفتن یکی از ماموران نیروی انتظامی که منجر به آسیب به این فرد می‌شود از محل متواری می‌شوند.»

سرنشینان خودرو صورت پیاده متواری می‌شوند

در ادامه خبر قوه قضاییه آمده است «سرانجام بعد از تعقیب و گریز، خودروی مذکور مجدد توسط پلیس متوقف می‌گردد. بنابراین گزارش، سرنشینان خودرو مجددا از محل به صورت پیاده متواری می‌شوند که در نهایت یکی از سرنشینان خودرو دستگیر می‌شود که در حین بازداشت و انتقال او به کلانتری اقدام به زمین انداختن خود می‌کند. براساس گزارش‌های دریافتی، سرنشینان خودرو در زمان دستگیری حالت عادی نداشتند و در جریان بازرسی از خودرو آن‌ها نیز مقادیری مواد مخدر کشف شده است.»

خبرگزاری میزان همچنین نوشته «متهمان مذکور سرانجام نیز با سپردن خودروی خود به عنوان وثیقه آزاد شدند و اطلاعات منتشر شده مبنی بر اینکه علت توقف این خودرو صرفا تخلفات رانندگی بوده کاملا کذب و به دور از واقعیت است.»

میزان

آیا این خبر مفید بود؟