شهردار سرشناس زندانی شد / جزئیات فساد این مدیر

به گزارش رکنا، به نقل از دادستانی مرکز استان قزوین ، در راستای نظارت بر حسن جریان امور و عملکرد مدیران، شناسایی گلوگاه‌های فساد و برخورد با مفسدان و با انجام اقدامات نظارتی اداره کل بازرسی استان قزوین و اجرای دستورات قضائی دادستانی قزوین از سوی صابطین، شهردار یکی از شهرهای اقماری قزوین بازداشت شد.

بازداشت یک شهردار در قزوین

گفتنی است این فرد که طی دو ماه گذشته به سمت شهردار منصوب شده بود، به اتهام اخذ رشوه‌ به میزان ۳۷ عدد سکه تمام بهار آزادی که بابت تسهیل صورت وضعیت پیمانکار دریافت نموده بود، پس از دریافت رشوه به همراه سکه‌های اخذ شده بازداشت شد.

پرونده متهم موصوف پس از دستگیری به یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین ارجاع و متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار داشته و بررسی‌ها پیرامون ابعاد قضیه و اقدامات مشابه نامبرده ادامه دارد و قطعاً مراحل رسیدگی از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین به اطلاع عموم مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید.

مجدداً تاکید می‌گردد دستگاه قضائی استان در برخورد با فساد و مفسد کاملاً جدی است و در این مسیر، با هیچکس تعارف نخواهد داشت و همواره در چارچوب قانون با متخلفان برخورد و به موقع اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

کدخبر: 749206 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟