شلاق برای زن خائن و مرد تهرانی /  آنها پنهانی با هم بودند + عکس

زن خائن به دلیل رابطه پنهانی به شلاق محکوم شد. زن خائن با مرد راننده رابطه پنهانی داشت. زن خائن و مرد خائن دستگیر شدند.  در پرونده زن خائن زن و مرد جوان را از اتهام زنای به عنف تبرئه و هر دو را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند. زن خائن به همراه همدستش در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند .

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده با شکایت یک مرد سرایدار آغاز شد .

وی که به پلیس آگاهی رفته بود از همسر ۳۷ ساله اش به نام مهتاب و یک مرد راننده به نام ساسان شکایت کرد و گفت : مهتاب همسر دومم است و من پس از جدایی از همسر اولم با او ازدواج کردم .

من  وضع مالی خوبی ندارم اما همه تلاشم را می‌کنم تا زندگی مناسبی برای همسرم فراهم کند .مدتی بود به رابطه همسرم و یک مرد غریبه مشکوک شده  بودم . من  متوجه تغییر در اخلاق همسرم شده بودم و می فهمیدم همسرم مدام نگران و عصبی است.

وی ادامه داد: وقتی ماجرا را از همسرم  پرسیدم فهمیدم مرد راننده ای به نام ساسان  که از همسرم عکس و فیلم تهیه کرده ، او را مجبور میکند تا تسلیم سلطه‌گری های شیطانی اش  شود.

 با این شکایت زن جوان تحت بازجویی قرار گرفت .

وی گفت :مدتی قبل به خانه مادرم می رفتند که سوار یک پژو شدم و با راننده جوان درد دل کردم.من به او گفتم همسرم سرایدار است و وضع  مالی خوبی ندارد .ساسان می‌گفت همسر و فرزندش در شهرستان هستند و تنهایی در تهران زندگی می‌کند .او شماره تلفن همراهم را  از من گرفت و پس از مدتی با من تماس گرفت و رابطه ما با هم نزدیک شد.

این زن ادامه داد: پس از مدتی همسرم به ماجرا مشکوک شده بود. به همین خاطر تصمیم گرفتم رابطه ام را با ساسان تمام کنم. اما او  قبول نمی‌کرد و  می‌گفت از من عکس و فیلم سیاه تهیه کرده و اگر به خواسته‌هایش تن ندهم  آبروی مرا می‌برد .حال روحی ام  به هم ریخته بود که همسرم ماجرا را فهمید .حالا آمده‌ام تا از ساسان  شکایت کنم .

به دنبال اظهارات این زن راننده جوان ردیابی و بازداشت شد. اما ادعا کرد رابطه پنهانی با زن سرایدار نداشته است.

 آنها در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شدند .

در جلسه دادگاه زن جوان گفت: ساسان با تهدید مرا مجبور کرده بود تا به خواسته هایش تن بدهم. او مرا تهدید می کرد اگر رابطه ام را با او تمام کنم عکس هایم را پخش می‌کند و آبرویم را می برد.

 وقتی مرد راننده در  جایگاه متهم ایستاد گفت: مهتاب با میل خودش با من رابطه برقرار کرد .من هرگز او را تهدید نکرده بودم .

در پایان جلسه قضات  وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده زن و مرد جوان را از اتهام زنای به عنف تبرئه و هر دو را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

آیا این خبر مفید بود؟