قاتل علی اصفهانی بخشیده شد / در ورامین چه گذشت؟

 در آستانه وفات حضرت معصومه(س) با تلاش کار گروه صلح وسازش کانون خادم یاران رضوی «آستان قدس رضوی» با جلب رضایت خانواده مقتول علی اصفهانی، فرد قاتل از چوبه دار نجات یافت.

 در آستانه وفات حضرت معصومه(س) اخت الرضا(ع) با تلاش کارگروه صلح و سازش کانون خادم یاران رضوی «آستان قدس رضوی» (یوسف تاجیک اسماعیلی، حجه الاسلام اسماعیل فیصلی، سید ابراهیم برزده، یدالله محبی وحسین فرجی) و دفتر امام جمعه ورامین با جلب رضایت خانواده مقتول علی اصفهانی، فرد قاتل از چوبه دار نجات یافت.

به گزارش رکنا، سید یدالله حسینی مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان ورامین در این باره گفت: انجام کارهای فرهنگی و رسیدگی به مشکلات مردم در قالب های مختلف از جمله مواردی است که درصورت نیاز توسط این دفتر صورت خواهد گرفت.

وی با تقدیر از خانواده مقتول  اظهار داشت: این خانواده محترم با این عمل خود نشان دادند چه روح بزرگی دارند و قطعا روح مقتول نیز از این عمل شاد خواهد شد و امید است این فرهنگ را در موارد مشابه شاهد باشیم.

لازم به ذکر است، خانواده محترم مقتول اصفهانی که بابت این عمل خداپسندانه هیچ گونه وجهی را دریافت ننمودند انگیزه خود را معامله با حضرت رضا علیه السلام، دریافت نشان و لباس خادمی آن‌ حضرت عنوان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟