مخفیگاه این 7 مرد تهرانی انبار مهمات مرگبار بود

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 7 نفر از عاملان فروش سلاح و مهمات غیر مجاز در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان تعداد 9 قبضه سلاح جنگی ، شبه سلاح و سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

به گزارش رکنا،  سرهنگ"پیام کاویانی" در تشریح جزییات این خبر گفت:در راستای اجرای چهارمین مرحله طرح اقتدار شناسایی و دستگیری فروشندگان سلاح و مهمات غیر مجاز که  موجب ایجاد نا امنی در سطح جامعه می شوند در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

سلاح های گرم این 7 مرد لو رفت

وی افزود:با انجام تلاش های شبانه روزی و اقدامات گسترده پلیس ماموران هویت و مخفیگاه 7 نفر از عاملان فروش سلاح ومهمات جنگی و شکاری غیر مجاز در سطح شهر تهران را شناسایی و با اخذ دستور قضایی در چند عملیات جداگانه این متهمان دستگیر ودر بازررسی از مخفیگاهشان تعدادیک قبضه سلاح جنگی و 8قبضه شبه سلاح و سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

کاویانی با اشاره به اینکه متهمان در اعترافات خود محل تهیه این سلاح هارا یکی از استان های غربی کشور اعلام داشته تصریح کرد:کلیه این نفرات پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با اشاربه اینکه دستگیری سایر مرتبطان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد از شهرورندان خواست تا در صورت مشاهده و یا خبری در این خصوص موضوع را سریعا از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟