بساط فساد کراش یابی برچیده شد / عملیات ویژه پلیس در مریوان

 فرمانده انتظامی مریوان گفت: گردانندگان صفحات اینستاگرامی با عنوان " کراش یابی " در این شهرستان که اقدام به نشر فساد اخلاقی در فضای مجازی می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ کامبیز رستم نیا روز شنبه اظهار داشت: طی رصد و پایش مستمر فضای‌ مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا تعداد پنج صفحه اجتماعی اینستاگرامی که در سطح شهرستان باعنوان کِراش یابی مریوان اقدام به نشر فساد اخلاقی در فضای مجازی می کردند شناسایی شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی دقیق کارشناسان پلیس فتا این صفحات اینستاگرامی توقیف و مسدود شدند و در همین رابطه ۹ نفر از گردانندگان این صفحات دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

بازداشت گردانندگان صفحات اینستاگرامی "کِراش‌یابی"

فرمانده انتظامی مریوان یادآور شد: این اقدام در راستای مقابله با انحرافات اخلاقی که یکی از عوامل ایجاد مشکلات روحی و روانی برای جوانان است انجام شد که اقدام به ترویج بی بندباری و ارتباط نامشروع دختران و پسران نوجوان می کردند.

وی اضافه کرد: گردانندگان این صفحات اجتماعی با تشویق و تبلیغ برای عضویت نوجوانان در آن، موجب نگرانی خانواده ها و بازی با آبروی دختران و پسران مومن و نشر بی بندباری در جامعه شده بودند که در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رستم نیا بر ضرورت تعامل و همکاری بیشتر مردم با نیروی انتظامی تاکید کرد و افزود: تعامل مردم با نیروی انتظامی، گسترش نظم و امنیت را در پی دارد و فضا را برای ناامن کنندگان جامعه تنگ خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟