کدخبر: 73172 ارسال پرینت 1337

رکنا: مدیر شرکتی به اتهام اقدام برای کشتن زن باردار و فرزند داخل شکم اش دادگاهی شد.

"بابر کرامت رجا" 41 ساله که یک شرکت را مدیریت می کند با وارد کردن چاقو به شکم زنی سعی در کشتن وی و فرزند متولد نشده اش را داشته است.

همچنین وی قصد بریدن گلوی این زن را داشت. این زن که در هفته 36 ام بارداری اش قرار داشته در ساتن کولدفیلد مورد حمله قرار گرفت. وی بعد از این حمله به سرعت به بیمارستان منتقل شده و با کمک جراح به صورت اورژانسی طی عمل سزارین ،فرزند دختر خود را به دنیا آورد.

متهم روزگذشته در دادگاه برای رسیدگی به اتهام اش حاضر شده است. قربانی که به دلایل قانونی نام اش فاش نشده است، روز جمعه 4 مارس در ساتن کولدفیلد، میدلندز غرب در ساعت 3 بعدازظهر مورد حمله وحشیانه این مرد قرار گرفته است. جلسه دادگاه بابر به اتهام استفاده از چاقو در مکان عمومی و اقدام به قتل مدت کوتاهی به طول انجامید و تنها حرفی که متهم در دادگاه به زبان آورد، تایید نام اش بوده است و به مدت 15 دقیقه فقط اظهارات را گوش می داده است. همچنین رجا در پرونده خود با اتهام حمله به "جان میچل" و "آنتونی اسمیت" نیز مواجه است. به دلیل اینکه وکلای متهم روانی بودن این مرد را در دادگاه مطرح کردند، قاضی دادگاه به وکلای متهم تا 23 می مهلت داد تا برای ارائه گزارشی مبنی بر اثبات ادعای اش تلاش کنند و جلسه بعد را تا 30 آگوست به تعویق انداخت.

با توجه به سکوت متهم در دادگاه و جلسات بازجویی هنوز انگیزه حمله به این زن مشخص نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها