کشف همزمان 2 جنازه مردانه در تهران / راز جنایت برملا شد

ساعت 6صبح پنجشنبه هشتم مهرماه، کارگران فضای سبز نزدیک ورزشگاه شهید کاظمی در اتوبان آزادگان، چشمشان به جسد مردی افتاد که در فضای سبز رها شده بود.

آنها با پلیس تماس گرفتند و طولی نکشید که مأموران کلانتری خانی‌آباد نو در محل حادثه حاضر شدند. جسد متعلق به مردی حدودا 45ساله بود که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

2 قتل در تهران

به گزارش رکنا، بررسی‌ها نشان می‌داد که او یکی از اتباع افغانستان است و زمان زیادی از مرگش نمی‌گذرد. یافته‌های کارآگاهان نشان می‌داد که او در همان محل و درجریان یک درگیری کشته شده است. گزارش این جنایت به قاضی محمد تقی شعبانی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد. با دستور قاضی جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت تا با انجام تحقیقات بیشتر هویت مرد افغان شناسایی و قاتل یا قاتلان او دستگیر شوند.

اما همچنان که کارآگاهان جنایی سرگرم تحقیق در پرونده قتل مرد افغان بودند، حوالی ساعت ۱۰صبح پنجشنبه به قاضی جنایی خبر رسید که جسد مرد دیگری حوالی یافت آباد پیدا شده است. جسد این مرد در محله ۴۵متری زرند و کنار اتوبان پیدا شده بود. آثار جراحات زیادی روی دستش وجود داشت.

به‌گفته تیم پزشکی که در صحنه جرم حضور داشتند زمان زیادی از مرگ مرد جوان نمی‌گذشت.  مدارکی وجود نداشت که هویت وی را فاش کند. در این شرایط جسد مرد مجهول‌الهویه به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ وی مشخص و با انجام تحقیقات هویت وی نیز فاش شود. از سوی دیگر بازپرس جنایی دستور بررسی دوربین‌های مداربسته در اطراف محل کشف جسد را صادر کرد تا اسرار این حادثه مرگبار نیز فاش شود.

منبع : همشهری

آیا این خبر مفید بود؟