راز مخفیگاه سه مرد مخوف فاش شد / آن جا پر از طلا بود

به گزارش رکنا، سرهنگ "داود امجدی" اظهار داشت: در هفته اول شهریورماه سال جاری یک باب منزل متعلق به یکی از شهروندان در شهرستان لارستان مورد دستبرد سارقان قرار گرفت و حدود 11 میلیارد طلا از آنجا سرقت شد که با توجه به حساسیت موضوع و ارزش بالای اموال سرقتی، شناسایی سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: اکیپی از کارآگاهان با اقدامات فنی و تخصصی و پس از یک ماه تلاش خستگی ناپذیر رد پای 3 سارق سابقه‌دار را در این زمینه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

11 میلیارد طلای مسروقه از مخفیگاه سارقان کشف شد

فرمانده انتظامی "لارستان" با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به سرقت منزل اقرار کردند، اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد حدود یک کیلوگرم طلای مسروقه کشف شد.

سرهنگ "امجدی" با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 11 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: این سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی با هشدار به شهروندان در خصوص عدم نگهداری مقادیر زیاد طلا خصوصاً اموال با ارزش در منزل، گفت: شهروندان در زمان مسافرت حتما جواهرات را در صندوق امانات نگهداری و در حد امکان منزل را مجهز به دوربین‌های مداربسته کنند.

آیا این خبر مفید بود؟