بازداشت بی آبروترین زوج ایرانی / 7 هزار زن و مرد را به خاک سیاه نشاندند

سرهنگ علی محمدپور، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه شخصی به پلیس فتا مبنی بر برداشت غیر مجاز مبالغ زیادی از حسابش مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: با اقدامات فنی و شگرد‌های خاص پلیسی متهمان که همسر یکدیگر بودند، مورد شناسایی قرار گرفتند و ضمن هماهنگی با  مرجع قضایی و تعامل و همکاری با پلیس فتا استان یزد طی یک عملیات غافلگیرانه در منزل خود دستگیر و کلیه تجهیزات رایانه‌ای آن‌ها توقیف شد.

دستگیری زوج فیشینگ کار در شرق کشور

این مقام سایبری عنوان کرد: در بازرسی از منزل متهمان، چندین دستگاه گوشی تلفن همراه و تعداد زیادی کارت بانکی از بانک‌های مختلف و سیم‌کارت‌های تلفن همراه کشف شد.

سرهنگ محمدپور به هموطنان هشدار داد: به هیچ عنوان برروی لینک‌هایی که از طریق شماره‌های ناشناس و یا در شبکه اجتماعی ارسال می‌شود، توجه نکرده و از ورود به صفحات مشکوک در فضای مجازی خودداری کنند.

بازداشت زوج بی آبرو در خراسان

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان هشدار‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌ رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌ فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟