جزئیات مرگ سینا صفرقلی در حادثه سقوط تیرک دروازه

به گزارش  رکنا، یکی از شب های آخرین روزهای خردادماه امسال بود،صدای فریادهای بچه ها فضای زمین چمن شهید مطهری شهر مشکین دشت استان البرز را پر کرده بود. بچه ها با شور و اشتیاق تمام گرم فوتبال بازی کردن بودند، سینا صفرقلی زیر تیرک دروازه چشم به توپ دوخته بود تا به محض اینکه یاران تیم حریف به دروازه نزدیک شدند توپ را مهار کند. همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه ناگهان آن اتفاق هولناک رخ داد.

تیرک دروازه که فقط با دو تکه سنگ به زمین وصل شده بود ناگهان تکان خورد و قبل از اینکه سینای 11 ساله بتواند فرار کند روی سرش فرود آمد. یک لحظه سکوت فضای زمین چمن را فرا گرفت. هم بازی های سینا با چشمانی که از شدت ترس از حدقه بیرون زده بود به بدن غرق در خون پسرک نوجوان نگاه می کردند. سینا روی زمین افتاده بود. چند دقیقه بعد وقتی پدر سینا در جریان حادثه قرار گرفت و راهی محل حادثه شد ماجرای حادثه رنگ غم انگیزی به خود گرفت.

مرد جوان بالای بدن بی جان فرزندش نشسته بودو ضجه زنان خدا را صدا می زد تا شاید معجزه ای شود و فرزندش دوباره به زندگی بازگردد. اما دست سرنوشت برای سینا سرانجام دیگری را نوشته بود و او برای به دلیل شدت جراحات وارده قبل از رسیدن به بیمارستان جانش را از دست داد.

حالا پس از گذشت چند روز از این اتفاق هولناک فیلمی کوتاه از پدر سینا در فضای مجازی منتشر شده است. مرد جوان که لباس سیاه عزای فرزندش را به تن کرده است ضجه زنان می گوید: پسرم برای بازی به این زمین آمده بود، اما بی مسئولیتی مسئولان باعث شد او جانش را از دست بدهد.

پدر داغدیده ادامه داد: من از دادستان می خواهم اجازه ندهد خون پسرم پایمال شود.

آیا این خبر مفید بود؟