پشت پرده سرقت میلیاردی از خانه معاون استاندار هرمزگان / بازجویی از 6 سارق

 سرهنگ عبدالمجید کرمی رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان اظهار کرد: در پی انتشار یک گزارش خبری با عنوان سرقت چندمیلیاردی طلاجات و وسایل از منزل یکی از معاونین استاندار در رسانه هاو فضای مجازی استان، بیان داشت:در پی اعلام یک فقره سرقت منزل متعلق به یکی از کارکنان استانداری ، بلافاصله چند تیم تخصصی از پلیس اگاهی و انتظامی به محل اعزام شدند.

ماجرای سرقت میلیاردی در خانه معاون استاندار هرمزگان

به گزارش رکنا، وی افزود: ماموران پس از حضور در محل کلیه اقدامات قانونی انجام و مشحص شد که مالباخته در مشاهدات اولیه به علت بهم ریختگی یکی از اتاق های منزل به اشتباه اعلام سرقت طلاجات و چند دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت شده که با کمی جستجوی میدانی توسط ماموران در حضور شاکی و همسرش طلاجات ، تبلت و گوشی ها کشف و تحویل مالباخته شد.

رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان خاطر نشان کرد : در این رابطه با هماهنگی قضایی تعداد ۶ نفر مظنون احضار و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفتند که اقدامات و تحقیقات لازم در خصوص شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان ادامه دارد.

سرهنگ کرمی ابراز داشت: پس از اعلام این سرقت برخی افراد مغرض و معلوم الحال با دامن زدن به این موضوع با انتشار اخبار و شایعات واهی و خیالی با عناوین مختلف از جمله سرقت چند میلیاردی طلاجات و وجه نقد قصد منحرف کردن افکار عمومی و تشویش در اذهان داشتند که اقدامات تخصصی لازم در خصوص شناسایی و دستگیری عاملان انتشار شایعه و اخبار کذب در فضای مجازی و رسانه ای در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان از عموم شهروندان و مردم فهیم استان خواست به اخبار کذب و شایعات غیر موثق در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توجه نکرده و صرفا اخبار صحیح را از منابع و کانال های رسمی و سازمانی دریافت نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟