زنان و مردان این خانواده همیشه تا دندان مسلح بودند / بازداشت در شیراز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از متلاشی شدن یک باند خانوادگی قاچاق اسلحه و کشف ۱۷ قبضه اسلحه جنگی و شکاری خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کاووس محمدی در تشریح جزئیات این خبر افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز، مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند اعضای یک باند خانوادگی با یک سواری سمند در حال انتقال تعدادی اسلحه از استان‌های غربی به شیراز هستند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

انهدام باند خانوادگی قاچاق اسلحه

وی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور "شیراز-سپیدان" اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی سواری سمند را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده و سرنشینان بدون توجه اقدام به فرار کردند.

معاون اجتماعی پلیس فارس تصریح کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز راننده با سرعت به سمت بخش "درودزن" تغییر مسیر و قصد متواری شدن داشته که مأموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند خودرو را توقیف کنند.

سرهنگ محمدی عنوان داشت: در بازرسی از آن خودرو، ۱۴ قبضه سلاح شکاری پنج تیر پران و ۵ قبضه کلت رولور و تعدادی فشنگ مربوطه قاچاق که به طرز ماهرانه‌ای در رکاب و درب‌ها جاسازی شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص راننده به همراه همسر و برادر زنش که خانوادگی در زمینه قاچاق سلاح و مهمات فعالیت داشته‌اند دستگیر شدند، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟