جوان 22 ساله پس از قتل زن جوان و دختر 2 ساله اش جسد آنها را در بیابان های خاش دفن کرد

قتل درخاش 25 مرداد اتفاق افتاد. در حادثه قتل در خاش مادر و دختر به قتل رسیدند. متهم قتل در خاش دستگیر شد. عامل قتل در خاش اجساد را  در بیابان‌های اطراف جاده دفن کرده است. متهم قتل خاش به قتل همسر و فرزند خود اعتراف کرد.

سرهنگ حبیب راز دار فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت:در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال جاری در پی اعلام مفقودیت زنی ۲۲ ساله بهمراه دختر بچه ۲ ساله اش، پرونده‌ای در این خصوص در پلیس آگاهی شهرستان خاش تشکیل و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با توجه به مشکوک بودن موضوع، طی چند شبانه روز تلاش و تحقیقات گسترده، با انجام یکسری اقدامات تخصصی به سرنخ‌های دست یافتند که نشان می‌داد علت فقدانی این زن و کودک وقوع قتل آن‌ها توسط جوانی ۲۲ ساله می‌باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: مأموران پس از حصول اطمینان از موضوع در یک عملیات غافلگیرانه فرد قاتل را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ رازدار خاطر نشان کرد: متهم که پس از رو به رو شدن با ادله پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به جنایت ارتکابی و قتل این زن و کودک اعتراف و مشخص شد قاتل اجساد مقتولین را در کیلومتر ۳۵ محور "خاش- ایرانشهر" در بیابان‌های اطراف جاده دفن کرده است.

وی در پایان با اشاره به کشف اجساد و انتقال آن‌ها به پزشکی قانونی خاطر نشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای کشف انگیزه وقوع قتل و روشن سازی زوایای مبهم پرونده ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟