فیلم لحظه نفوذ دزدان از کانال کولر در جنوب تهران !  + فیلم گفتگو با دزدان زیرک
حجم ویدیو: 52.98M | مدت زمان ویدیو: 00:07:13

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ " محمد بنسی " رئیس کلانتری 171 مصطفی خمینی (ره) در گفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا، اظهار داشت: سه‌شنبه دوم مرداد ماه امسال ماموران کلانتری بنابرشکایت یک شهروند در جریان سرقت از فروشگاه لوازم خانگی قرار گرفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

این مقام ارشد انتظامی افزود: بنابر حساسیت موضوع ماموران کلانتری 171 مصطفی خمینی (ره) پس از رصد های اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته چهره و مخفیگاه 2 سارق سابقه دار را در جنوب تهران شناسایی کردند.

رئیس کلانتری 171 مصطفی خمینی (ره) ادامه داد: چتر اطلاعاتی بر روی سارقان حرفه ای ادامه داشت تا اینکه تیم عملیات کلانتری پس از اخذ مجوز های لازم قضایی در یک عملیات هماهنگ 2 سارق حرفه ای و معتاد را در جنوب تهران دستگیر کردند.

سرهنگ محمد بنسی تصریح کرد: سارقان در بازجویی فنی صراحتا به سرقت از فروشگاه لوازم خانگی در جنوب تهران اعتراف و دلیل سرقت را مشکلات مالی برای خرید موادمخدر عنوان کردند.

سرقت حرفه ای از فروشگاه لوازم خانگی در جنوب تهران

صاحب فروشگاه لوازم خانگی به خبرنگار رکنا می گوید: چند ماه پیش برای اولین بار از فروشگاه 12 سکه و چند چک برگشتی سرقت شد اما هویت سارقان مشخص نبود.

شاکی در ادامه گفت: چندی بعد سارقان حرفه ای از راه دریچه کولر وارد مغازه شدند و تمام لوازم فروشگاه را سرقت کردند و این بار دوربین مداربسته فروشگاه لحظه سرقت را ضبط کرد. پس از مطرح کردن شکایت در همان روز سارقانی که با یکدیگر همسایه هستیم بازداشت شدند.

گفتگو با سارقان سابقه دار

به چه جرمی بازداشت شدی؟

به جرم سرقت از فروشگاه لوازم خانگی

چه شیوه و شگردی در سرقت ها داشتید ؟

با همدستم به پشت بام رفتیم و پس از وارد شدن از راه کولر به فروشگاه لوازم های خانگی را سرقت کردیم.

با پول اموال سرقتی چه کاری انجام دادید؟

شیشه و ناس خریداری کردیم.

سابقه داری ؟

بله، 2 سال به جرم سرقت در زندان بودم.

با همدستت چه جوری آشنا شدی ؟

هم محله ای بودیم. و بخاطر پول موادمخدر دست به سرقت زدیم.

متاهلی ؟

بله 2 تا فرزند دارم و خانواده ام نمی دانند که بازداشت شدم.

سرقت از فروشگاه لوازم خانگی ارزشش را داشت ؟

نه، به هیچ عنوان؛ پشیمانم.

بنابراین گزارش، سرهنگ " محمد بنسی " رئیس کلانتری 171 مصطفی خمینی (ره) با تائید بازگشت مقداری اموال مسروقه به مالباخته به خبرنگار رکنا، گفت: پرونده متهمان جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟