این زن مازندران را به هم ریخت /  یک مرد نوچه زن شیطان بود!

سرهنگ سامع خورشاد، رئیس پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر اعلام کرد: با مراجعه چند تن از شهروندان به این پلیس و طرح شکایت مبنی براینکه خانم و آقایی ناشناس قطعه کالایی ازآنها خریداری نموده و در قبال آن رسید جعلی تحویل داده اند، پرونده‌ای در این پلیس تشکیل و در دستور کار رسیدگی قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: کلاهبرداران با ادعای واریز وجه  کالای مورد نظر را دریافت می کنند ولی قربانیان پس از گذشت چند ساعت متوجه میشوند پولی به حسابشان واریز نشده است.

کلاهبرداری زن و مرد شیاد از مازندرانی ها

سرهنگ خورشاد ادامه داد: با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهمان مورد شناسایی قرار گرفتند و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در پایتخت دستگیر گردیدند و به پلیس فتا مازندران انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان این پرونده، به کلاهبرداری از حساب 87 نفر از شهروندان سراسر کشور به مبلغ چهل میلیارد ریال نیز اعتراف کره اند، ازهموطنان خواست: سامانه پیامکی حساب‌های بانکی خود را همواره فعال کنند تا با دریافت پیامک بانکی، از انجام عملیات بانکی مورد نظر اطمینان حاصل کنند.

این مقام مسئول یادآور شد: هموطنان درخصوص خرید وفروش کالاها هوشیاری کامل را در زمان خرید نسبت به صحت و سقم کالا و در زمان فروش نسبت به واریز وجه مورد معامله اطمینان کامل حاصل کنند و پس از بررسی حساب بانکی و اطمینان از پیامک واقعی از جعلی نسبت به تحویل کالا اقدام کنند و در قرار ملاقات حضوری نیز تمام جوانب امنیتی را در نظر گرفته و در صورت بروز مشکل سریعاً آن را از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir لینک مرکز فوریت‌های سایبری با ما در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟