قتل جوان تهرانی در مرخصی از زندان ! / قاتل زمین فوتبال اعدام می شود!

رفیق کشی در حاشیه زمین فوتبال اتفاق افتاد. رفیق کشی با چاقو رخ داد. قاتل رفیق کشی دستگیر شد. متهم به رفیق کشی اعتراف کرد. متهم رفیق کشی به قصاص محکوم شد.

عصر هجدهم تیرماه سال ۹۷ جنازه پتو پیچ یک پسر جوان در حاشیه زمین فوتبال در  خیابان عارف پیدا شد .در بررسی‌ها روشن شد که جنازه  متعلق به پسر ۲۸ ساله ای به نام نیما است که  با ضربات چاقو کشته شده است .جنازه با دستور قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و پدر نیما  که ساعاتی قبل ناپدید شدن پسرش را به پلیس اطلاع داده بود به سردخانه پزشکی قانونی رفت و جنازه را شناسایی کرد.

 این مرد به پلیس گفت: پسرم چند روز به مرخصی زندان آمده بود .قرارشد  فردا به زندان برگردد .به همین خاطر برای تفریح با دوستانش بیرون رفت و  دیگر بازنگشت. تا اینکه پلیس جنازه او را در پارک پیدا کرد. پسرم از سال ها پیش با یکی از دوستانش به نام سیاوش اختلاف داشت .ممکن است سیاوش به خاطر کینه قدیمی که از او به دل دارد کشته باشد.

 به دنبال اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد سیاوش  ردیابی و بازداشت شد. وی که قصد داشت  پلیس را گمراه کند سرانجام لب به اعتراف گشود  و به قتل اعتراف کرد .

سیاوش دردادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد .در ابتدای این جلسه پدر و مادر نیما برای سیاوش حکم قصاص خواستند.

 سپس سیاوش در جایگاه متهم ایستاد و گفت :آن روز مشروب خورده و مست بودم که در  خیابان با نیما رو به  روشدم.من و نیما از بچگی با هم دوست بودیم و او در کودکی یک بار با چاقو به سرم زده بود. به  همین خاطر  از او خوشم نمی آمد اما از او کینه  به دل نداشتم که بخواهم به خاطر کینه جویی او را بکشم.

وی ادامه داد: نیما به من گفت قرار است فردا به زندان برگردد. او  از من خواست تا با هم مشروب  بخوردیم و خوش بگذرانیم .اما به او گفتم مشروب خورده ام ولی او اصرار کرد .سیاوش به همراه دوست  مشترک مان به نام مجید  به خانه ما آمدند و با هم مشروب خوردیم .او حتی بعد از خوردن مشروب مقداری مواد مخدر مصرف کرد. من می‌خواستم به دیدن نامزدم بروم اما او از من می‌خواست مدت بیشتری را آنجا بمانم.دقایقی بعد مجید خانه ما را ترک کرد اما سیاوش هیچ اعتراضی به او نکرد.  من به او گفتم چرا مانع  رفتن مجید نشده ولی به من  اجازه نداد تا به دیدن نامزدم بروم که از شنیدن این حرف عصبانی شد و با هم درگیر شدیم .او  با چاقو خودزنی کرد و یک ضربه هم به من زد و من که مست بودم و حالی طبیعی نداشتم چاقو را از دست او گرفتم و چند ضربه به او زدم .چند ساعت بعد  وقتی متوجه شدم سیاوش مرده  از ترسم جنازه را پتوپیچ کردم. می خواستم آن را از خانه بیرون ببرم که پدرم سر رسید و ماجرا را فهمید. من پدرم را تهدید کردم در این باره به کسی  حرفی نزند. سپس به تنهایی شبانه جنازه را به حوالی زمین فوتبال  بردم و آنجا رها کردم.

با پایان دفاعیات متهم،قضات وارد شور شدند و وی را به قصاص محکوم کردند.

آیا این خبر مفید بود؟