بازداشت کفتار کرونایی در فسا / او کارمند علوم پزشکی بود

کارمندی در فسا که غیرقانونی داروی کرونا توزیع می‌کرد بازداشت شد.

روابط‌عمومی دادگستری کل استان فارس دوشنبه در مطلب ارسالی از قول حجت الاسلام سید کاظم موسوی افزود: پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر توزیع و تزریق خارج از شبکه داروهای بیماران کرونایی در شهرستان فسا پلیس اطلاعات این شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی ضمن بررسی موضوع احد از کارکنان مجموعه درمانی این شهرستان را شناسایی کردند.

به گزارش رکنا، وی ادامه داد: پس از ورود به منزل وی تعداد ۲۸ دُز آمپول کمیاب رمدیسیور و همچنین ۹ هزار و ۲۳۹ عدد انواع دیگر دارو از وی کشف و ضبط کردند.

کفتار کرونایی در فسا به دام افتاد

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اینکه تحقیقات برای شناسایی همدستان احتمالی متهم ادامه دارد گفت: متهم با خروج غیر مجاز داروهای حساس و کمیاب کرونایی از مجموعه درمانی و توزیع خارج از شبکه و تزریق غیر قانونی و دریافت مبالغ کلان زمینه ایجاد فشار به بیماران کرونایی در این مقطع حساس را فراهم کرده است که این امر مستوجب برخورد جدی و قاطع قضایی است.  

این مقام ارشد قضایی استان فارس ضمن تقدیر از تلاش های خستگی ناپذیر کادر درمان که در دوران مبارزه با این همه گیری، حماسه مثال زدنی را به منصه ظهور رساندند تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد تلاشهای شبانه روزی و مجاهدت های کادر درمان اعم از پزشکان و پرستاران در خدمت رسانی به مردم، توسط عده معدودی منفعت طلب که جان مردم را بازیچه مطامع خود قرار داده اند تحت تأثیر قرار گیرد.

کدخبر: 714318 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟