قتل اسلامشهر با کشف جسد دختر 22 ساله ای به نام مهسا در جریان رسیدگی قرار گرفت. در قتل اسلامشهر ملیکا به اتهام قتل دوستش مهسا بازداشت شد.در جریان قتل اسلامشهر در درگیری ای که بین دو دختر در گرفته بود مهسا توسط ملیکا به قتل رسید. بعد از قتل اسلامشهر ملیکا بازداشت شد. سرانجام در پرونده قتل اسلامشهر اولیای دم از قصاص گذشت کردند و ملیکا آزاد شد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، ملیکا آزاد شد ! این خبر کوتاهی است که عطر امیدواری می دهد. بخشیده شدن ملیکا مثل این این می ماند که از یک تونل وحشت به دنیای نور و روشنی پرتاب می شویم. مثل این است که یک نفر به روزگار پر از کسالت زندگی هدیه می دهد و آن فرد کسی جز شاکی پرونده ملیکا نیست.

ماجرای کشته شدن مهسا توسط ملیکا از این قرار بود که درگیری بین ملیکا و رفیق گرمابه و گلستانش از کل کل در اینستاگرام آغاز شد. دوستان دیگر این دو دختر جوان با تحریک آنها به خشمشان دامن زدند و ملیکا برای گفتگو با مهسا مقابل خانه آنها رفت.اما دو دوست صمیمی باز هم با یکدیگر درگیر شدند و مهسا با ضربه چاقو از سوی ملیکا از پای در آمد.

ملیکا بلافاصله بازداشت شد و با تقاضای اولیای دم به قصاص محکوم شد.در حالی که شمارش معکوس برای قصاص ملیکا آغاز شده بود،خانواده ملیکا سعی کردند با همدلی و ابراز ندامت رضایت آنها را جلب کنند.

اولیای دم با شرط بخشش دیه از قصاص گذشت کردند و با یاری مردم نیکوکار و تلاش رسانه ای رکنا ، سرانجام دیه تامین شد و پدر و مادر مهسا از قصاص گذشت کردند.

بیشتر بخوانید:

 

قتل مهسا توسط ملیکای 21 ساله / دختر تهرانی اعدام می شود + عکس و گفتگوی اختصاصی

 

با این فیلم ملیکا 21 ساله بخاطر قتل مهسا اعدام نمی شود؟!/ او در زندان زیر تیغ است!

ملیکا، عامل قتل اسلامشهر آزاد شد

یک هفته ای هست که ملیکا آزاد شده است.در صدای مادر ملیکا آرامشی وجود دارد که قبلا نبود اما اولین چیزی که به زبان می آورد این است:«از روزی که دخترم آزاد شده، یک لحظه از یاد دوستش مهسا خارج نمی شود.او به شدت غمگین است.»

مادر ملیکا در ادامه گفتگو با خبرنگار رکنا می گوید: «ملیکا تنبیه شد و خانواده مهسا به ما درس بزرگواری دادند. آنها می توانستند دخترم را به خاک سرد گور رهسپار کنند اما با بخشیدن زندگی به دخترم به او یک بار دیگر حق حیات و نفس کشیدن دادند. آنها می توانستند از حق خودشان استفاده کنند و اگر دخترم قصاص می شد، زندگی ما هم نابود می شد. اما حالا ملیکا پی به اشتباه خود برده، می تواند فرصت زندگی داشته باشد.»

او در ادامه گفت:«روزهای تلخ بدی را در کابوس اعدام شدن ملیکا گذراندیم اما با کمک مردم نیکوکار و بزرگواری خانواده مهسا این روزها تمام شد.درسی که مردم و اولیای دم به ما دادند درس انسانیت و بزرگواری بود.دلم می خواهد با تمام وجود از آنها تشکر کنم و تا آخر عمرم مدیون و قدردان آنها هستم.»

کدخبر: 706801
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟