م ر کشته شد / در خرمدشت رخ داد

م ر در خرمدشت به قتل رسید و قاتل فراری به دام افتاد.

سرهنگ «بهزاد عبدیان» روزسه شنبه به خبرنگاران گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل ( م_ر) توسط یکی از اتباع بیگانه در منطقه خرمدشت ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود:ماموران پلیس با انجام عملیات اطلاعاتی وپیگیری شبانه روزی  ۴ نفر از طرفین درگیری را شناسایی وکمتر از ۴۸ ساعت آنها را دستگیر و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از کشف دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی در یکی از تعمیرگاه ها خبر داد و اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ بومهن هنگام گشت زنی و بازدید در سطح حوزه ۲ دستگاه موتور سیکلت مسروقه را  شناسایی و کشف و ضبط کردند.

بازداشت قاتل فراری در پردیس

عبدیان گفت: بر اساس استعلام دریافتی، مشخص شد که موتورهای مسروقه دارای سابقه ثبت سرقت  بودند و پس از شناسایی به کلانتری بومهن منتقل  شدند تا ماموران کلانتری ضمن شناسایی مالباختگان، موتورسیکلت ها را به مالکان آن تحویل دهند.

وی به شهروندان توصیه کرد: صاحبان خودرو و موتورسیکلت از پارک آنها در نقاط خلوت و تاریک که محل مناسبی برای سرقت است خودداری کنند، مکان های امن و پارکینگ های عمومی برای پارک موتور و خودرو مناسب تر هستند.

آیا این خبر مفید بود؟