قاتل پرده از راز جنایت مرد کرجی برداشت / کشتمش و سوزاندمش

مرد کرجی گمشده بود خانواده ای نگران در جستجوی این مرد بودند که جنازه مردانه سوخته در جاده ای تاریک کشف شد. قاتل پس از ردیابی های پلیس به دام افتاد و به این جنایت هولناک اعتراف کرد.

به گزارش رکنا، هفتم اردیبهشت امسال زنی با مراجعه به کلانتری کیانمهر کرج از ناپدید شدن پدرش خبر داد و گفت: پدرم سه روز قبل با خودروی پرایدش از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت. در این مدت به دنبال او بودیم اما موفق به یافتن‌اش نشدیم. به همین دلیل تصمیم به شکایت گرفتیم.

پس از این شکایت، پرونده برای رسیدگی به اداره مبارزه با جرایم جنایی البرز ارسال شد و تیمی از ماموران تحقیقات در این رابطه را آغاز کردند. بررسی‌های پلیسی نشان داد، صبح هشتم اردیبهشت این خودرو در یکی از جایگاه‌های سوخت در البرز سوختگیری کرده است. با کشف این سرنخ ماموران راهی پمپ‌ بنزین شده و فیلم لحظه سوختگیری را به دست آورده و به خانواده مرد ناپدیدشده نشان دادند که آنها هویت او را تایید کردند.

رازگشایی از جنایت مرد کرجی

با طولانی‌شدن غیبت مرد میانسال و پیگیری دوباره از سوی خانواده‌اش، بازپرس جنایی کرج دستور توقیف خودرو را صادر کرد. با استعلام پلاک پراید مشخص شد 26 اردیبهشت خودرو در حالی که پلاک وانت روی آن نصب شده بود، توقیف شده و در پارکینگ است. راننده مدعی شده بود خودرو را در کنار خیابان رهاشده پیدا کرده و قصد داشته آن را به کلانتری منتقل کند. آن زمان به دلیل این‌که شکایتی برای خودرو مطرح نشده بود، متهم با سپردن قرار قانونی آزاد شده بود.

کارآگاهان به پارکینگ رفته و با بررسی خودرو دریافتند پراید متعلق به مرد ناپدیدشده است و احتمال قتل او وجود دارد. به همین دلیل شناسایی و دستگیری راننده را در دستورکار قرار داده و او را در حوالی ساوجبلاغ دستگیر کردند. در بازرسی از خانه او نیز مدارک مقتول و پلاک‌های پراید پیدا شد.

بازداشت قاتل فراری و نوچه هایش پس از فرار از صحنه جنایت

متهم در بازجویی‌های اولیه منکر قتل بود و ادعا می‌کرد خودرو را در کنار خیابان بدون صاحب پیدا کرده و از سرنوشت راننده اطلاعی ندارد.

بازجویی‌ها از او ادامه داشت تا این‌که بعد از سه روز سرانجام به قتل اعتراف کرد و گفت: پنجم اردیبهشت کنار جاده ایستاده بودم که راننده مقابلم توقف و به حضورم در کنار جاده تاریک اعتراض کرد. عصبانی شده و با او درگیر شدم. میله‌ای آهنی از ماشین‌اش بیرون آورد و به سمتم حمله کرد که سنگ بزرگی از روی زمین برداشتم و به سمتش پرت کردم. اصابت سنگ به سرش باعث مرگ او شد. جسد را به حاشیه جاده کشانده و روی آن چوب ریختم و به آتش کشیدمش. بعد هم پلاک خودرویش را عوض کرده و با آن تردد می‌کردم.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به این خبر گفت: پس از اعترافات متهم، تحقیقات ادامه پیدا کرد و مشخص شد جسد سوخته مقتول در محلی که متهم اشاره کرده کشف شده و در این مدت مجهول‌الهویه بود. با رازگشایی از این جنایت، برای متهم به قتل قرار قانونی صادر شد.

آیا این خبر مفید بود؟