بازداشت مرده ای که بعد از 11 سال زنده شد / مرگ در خروج قطار + جزییات باورنکردنی

مرد 38 ساله هندوستانی که مرگش را در سال 2010 اعلام کرده بود پس از 11 سال زنده شد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، در سال 2010 در حادثه  خروج قطار از ریل در بنگال غربی مرگ این مرد توسط خانواده اش اعلام شد اما اکنون پس از گذشت 11 سال از این حادثه با بررسی این حادثه از سوی بازرسی شعبه اداری راه آهن جنوب شرقی هند مشخص شد که مرد هندی زنده بود و مرگش به دروغ به دولت و مسئولین اعلام شده است.

افشای راز مرگ یک مرد پس از 11 سال

پس از افشای این دروغ مرد هندی که اکنون 38 ساله است دستگیر و پرونده اش تحت بررسی قرار گرفت. از قرار معلوم نام این مرد در میان 148 مسافرانی که در آن حادثه جان خود را از دست داده بودند ذکر شده بود و بنا به گفته سخنگوی راه آهن هند، یک مرد با نمونه گیری DNA جسدی را شناسایی و ادعا کرده بود که پسرش در این حادثه کشته شده و طبق اعلام اداره راه آهن پس از این حادثه علاوه بر غرامت به یکی از اعضای خانواده در راه آهن شغل داده شد.

دستگیری مردی که 11 سال به دروغ مرگش را اعلام کرده بود

پس از مطرح شدن شکایت از طرف بازرسی، شعبه اداری راه آهن جنوب شرقی هند تحقیق علیه این خانواده را آغاز کرد و یک افسر بازرسی در این باره گفت  که تحقیقات اولیه نشان داد که فردی که غرامت او توسط دولت به خانواده اش جبران شد هنوز زنده است و خانواده وی با برخی از مقامات دولتی رابطه داشته و DNA در آن زمان دستکاری شده است.تنی است تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟