خودزنی مادر با قتل دختر 5 ساله اش با چاقو + عکس دخترک نمکین

خودزنی یک زن و قتل دختر 5 ساله اش به خاطر کرونا جنجالی شد. این زن به خاطر ترس از کروناویروس و مرگ در اثر این بیماری در تصمیمی هولناک دختر 5 ساله اش را به قتل رساند و اقدام به خودزنی با چاقو کرد.همسر این زن که شاهد خودزنی همسرش و قتل فرزندشان بود با تماس با اداره پلیس درخواست کمک کرد و گفت که زن جوانش به خاطر کرونا با چاقو خودزنی کرده و دخترشان را به طرز فجیعی به قتل رسانده است.با اعزام فوری ماموران پلیس به محل حادثه زن جوان که به خاطر خودزنی دچار جراحت های شدید شده بود فورا به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت و جسد دختربچه 5 ساله برای تحقیقات بشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

خودزنی با چاقو

به گزارش گروه ترجمه رکنا، گزارش های پلیس انگلیس نشان می دهد که همسر وی به ماموران پلیس بیان کرد که قرنطینه طولانی مدت سبب شده تا زن جوان کنترل خود را از دست داده و دست به چنین کاری بزند.

گفتنی است که این زن زخمی پس از دستگیری ادعا کرده که از این که دخترش کرونا بگیرد و بمیرد به شدت نگران بوده است و حتی تصور کرده اگر خودش از کرونا بمیرد چه بلایی بر سر دخترش خواهد آمد از این رو دست به چنین کاری زده ابتدا دخترش را کشته سپس خودزنی کرده است زیرا تحمل زندگی بدون دخترش غیر ممکن بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟