این مردان را می‌شناسید ؟ / عکس چهره باز تبهکاران کرجی

سارقان مامورنما را در کرج شناسایی کنید. سارقان مامورنما پس از شناسایی بازداشت شدند. این سارقان مامورنما با شیوه و شگرد های خاصی اموال مردم را سرقت می‌کردند.

پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر سارقان به عنف مامور نما، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

، سرهنگ محمد نادربیگی ، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده اخاذی و سرقت به عنف با پوشش ضابطان قضائی به پلیس آگاهی استان، پیگیری موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی البرز افزود: اقدامات اولیه جهت شناسایی سارقان آغاز شده و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که نامبردگان در یک گروه ۲ نفره با استفاده از بی سیم و دستبند قلابی ضمن تهدید شهروندان اقدام به سرقت لوازم با ارزش آن‌ها می‌کنند.

سرهنگ نادر بیگی گفت: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده با شتاب بیشتر پیگیری شد و ماموران با اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی در نهایت یکی از متهمان را دستگیر و در پی اعترافات وی مبنی بر سرقت تحت پوشش مامور انتظامی با همدستی فرد دیگری، محل اختفاء متهم در محمدشهر کرج شناسایی شد.

او افزود: ماموران پس از اطمینان از حضور متهم در منزلش وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند و در بازرسی از محل، خودرو پرایدی که به وسیله آن متهمان سرقت و اخاذی می‌کردند نیز کشف شد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به اینکه سارقان بسیار حرفه‌ای بوده و تاکنون فقط به ۲ فقره سرقت اعتراف کرده اند، گفت: با توجه به احتمال سرقت‌های دیگر اعضای این باند از افراد متعدد، بازپرس شعبه ۱۴ دادسرای کرج، دستور چاپ تصاویر بدون پوشش متهمان را در رسانه‌های جمعی صادر کرده است.

او افزود: بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می‌شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج، مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟